מגלגל...

זן קנאביס חדש: להגברת החשק המיני אצל נשים

מעורר החשק החדש? Sexxpot הוא שמו של זן קנאביס ‘אפרודיזיאק’ מיוחד לנשים – לעוררות מינית מוגברת – אותו ניתן להשיג בינתיים רק בקולורדו. הסוד? 14 אחוזי THC בלבד, המאפשרים הנאה מקסימלית תוך שמירה על התמצאות בשטח.

בתרבויות רבות, בעיקר בצד המזרחי של הכדור, הקנאביס ידוע כמעורר חשק מיני ומוזכר במגוון כתבים וציורים המתוארכים אלפי שנים אחורה. בשנים האחרונות, התרבות המערבית מצמצמת סוף סוף את הפער והמחקר המדעי מפנה את עדשות המיקרוסקופים לעבר “הויאגרה של הטבע“.

המדען הראשון שהתבטא בתחום הקנאביס בחדר המיטות היה האסטרונום המנוח קארל סייגן – אחד מתומכי הקנאביס בפרט ושינויי התודעה בכלל. בשנת 1969, כתב סייגן את מיסטר X – מאמר שעסק בין השאר בהעצמת החוויה המינית על ידי שימוש בקנאביס, ובו הוא משלב גישה מחקרית וחוויות אישיות. “הקנאביס משפר את ההנאה מהסקס,” כתב אז, “מחד הוא מחדד את החושים, ומצד שני הוא דוחה את האורגזמה.”

Sexxpot - חדש על המדף
Sexxpot – חדש על המדף

ואכן, בשנים האחרונות נערכו מספר מחקרים מטעם ממשלת ארה”ב וחברות התרופות, אשר בחנו את יעילותו של הקנאביס כמעורר חשק מיני וכמובן את הפוטנציאל היישומי שלו בתור “ויאגרה” לנשים. בשנה שעברה סיפרנו לכם על המוצר המשמעותי הראשון שנכנס למשחק: שמן הסיכה הייחודי של חברת FORIA אשר יועד לשוק הנשי למען שדרוג האורגזמה והחוויה הסקסואלית כולה. הצלחתו המסחרית של השמן בשוק האמריקאי, הוכיחה כי קיים שוק המשווע למוצר, וכמו בכל קפיטליזם טוב, מיד יגיע מי שימלא אותו.

Sexxpot

קארין ווגנר, הגברת הראשונה של הזן הסקסואלי ומי שעומדת מאחורי הפיתוח, קראה למוצר החדש שלה Sexxpot, או אם תעדיפו את הסלוגן השנון המתנוסס באתר החברה: “הפרחים שהיא באמת רוצה ממך”.

Sexxpot - הפרחים שהיא באמת רוצה
Sexxpot – הפרחים שהיא באמת רוצה

“יום אחד יצא לי לעשן ג’וינט לפני שנכנסתי למיטה עם מישהו, ופשוט לא האמנתי להרגשה המיוחדת שעלתה לי. ידעתי שאת זה אני רוצה להרגיש שוב,” מסבירה ווגנר בראיון לכתב מגזין ניו יורק, בו היא מפרטת כיצד עלה במוחה הרעיון להקמת החברה. “הרעיון הוא ליצור אפקט חושני וחזק אך מבלי לגרום ל’היי’ חזק מדי שימנע תפקוד והנאה מלאים.”

גם זה בטח יעניין אותך

הזן אותו עישנה ווגנר באותו הלילה, ועליו מתבסס המוצר החדש, נקרא Mr. Nice. הזן נוצר במקור על ידי הווארד מארקס, אשר החל את דרכו כבוגר אוקספורד עם עתיד זוהר וסיים אותה מאחורי סורג ובריח בכלא פדרלי לאחר שהפך לאחד ממבריחי המריחואנה הגדולים ביותר של שנות ה-80. שם הזן ניתן לו על שם הביוגרפיה של מארקס שיצאה לאור לאחר שהשתחרר מהכלא ונשאה את כינויו ‘מיסטר נייס’. והשם החדש? מסתבר שהשותף של ווגנר חשב שכדאי לזכור מה זה, לצרכים עתידיים כמובן, והחליט לקרוא לזה Sexxpot.

מתחילת המחקר ערך צוותה של ווגנר שינויים והתאמות כדי למקסם את ההרגשה ולמתן את תופעות הלוואי, וזאת בכדי ליצור את המוצר המושלם לחדר המיטות. על פי המחקרים, אחוזי THC גבוהים עלולים ליצור פעילות אנטי-אסטרוגנית בגוף האישה, ולהורדת החשק המיני הכללי, ולכן המוצר החדש מתהדר ב-14 אחוזי THC בלבד, אשר עוצבו לשמירת על איזון הורמונלי מושלם.

sexxpot - החבר שדאג לזכור
sexxpot – החבר שדאג לזכור

אלואיז טייסן, אחות מוסמכת וחברה בכירה בארגון American Cannabis Nurses Association, הסבירה לכתב המגזין ניוק יורק כי “הזן החדש משפיע על המערכת האנדוקנבינואידית בצורה כזו שהיא מביאה לאיזון הורמונלי יציב, אך ללא אבדן הסגולות של ההשפעה.” הנשים המאושרות אשר נבחרו לשיווק המקדים דיווחו כי כבר בשימוש הראשון ניתן להרגיש בהשפעה, והתוצאות הן אפילו מעל המצופה.

לדבריה של ווגנר “כל הלקוחות מודות לי ומספרות על חוויות חדשות שמעולם לא הכירו. אחת מהן סיפרה לי שהעישון עזר לה להתגבר על פחדים אינטימיים ומנטליים במיטה, והחזיר לה את חיי הנישואים”. הרעש ברחבי הרשת, בשילוב הביקורות המנצחות, נותנות את הדחיפה האחרונה למוצר, והאריזות היוקרתיות למראה מתחילות לצוץ על מדפי הקופישופס ומועדוני הקנאביס בקולורדו כמו פטריות במסיבת טבע.

ראו עוד:
חוק איסור קיום יחסי מין
“הלב המרפא”: זן קנאביס חדש עם 40 אחוז CBD
מדריך: איך לבחור זן קנאביס מתאים לגידול
זני קנאביס קלים לגידול – מומלץ במיוחד למגדלים מתחילים

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר