זמר ישראלי מוכר נעצר עם מריחואנה וחשיש בביתו

זמר ישראלי מוכר, החבר בהרכב היפ הופ מצליח, נעצר אמש (ה') לאחר שבבית הוריו נמצאו עשרות גרמים של קנאביס בלתי חוקי. הוא נחקר בחשד לסחר בסמים מסוכנים ולהגנתו טען כי מדובר בכמות לשימוש עצמי בלבד.

זמר בהרכב היפ הופ מוכר בארץ נעצר אמש (ה') בעקבות מידע מודיעיני שנתקבל בתחנת משטרת תל אביב. בחיפוש בבית הוריו נמצאו עשרות גרמים של מריחואנה וחשיש והוא נחקר בחשד לסחר בסמים. לטענתו אמר כי מדובר בכמות לשימוש עצמי בלבד.

על פי דיווח המשטרה: "אתמול, הגיע מידע מודיעיני למשטרה, לפיו ברשותו של המוזיקאי נמצאים סמים בכמות גדולה. השוטרים הגיעו לחיפוש בבית הוריו, ובמהלך החיפוש נמצאו הסמים. מיד לאחר החיפוש הוא נעצר, בחקירתו הוא הודה בפני השוטרים בהחזקת הכמות הלא שגרתית של הסמים."

"קניתי כמות גדולה כדי לא להסתובב במקומות אפלים," טען הזמר בחקירתו במשטרה.

פרקליטו של הזמר אמר בבית המשפט כי "מדובר באדם שנעצר לראשונה בחייו. זו פעם ראשונה שמרשי טועם את טעם בית המעצר. מאחר והחשוד מאשר שמדובר בסמים, לא ניתן לשבש את הבדיקה וניתן לשחררו לביתו ולהמשיך את החקירה שהוא לא נתון מאחורי סורג ובריח".

עם זאת החליט השופט להאריך את מעצרו של הזמר ובהחלטתו כתב כי "קיים חשד סביר לביצוע עבירות".

כזכור, בשנה שעברה התפוצצה פרשת 'הסמים והמפורסמים', במהלכה נעצרו סלבריטאים ישראלים ביניהם קרן מור (שהכחישה), יהודה לוי (שטען שעישן 'בגלל הפרידה מנינט') וכן איש האופנה מוטי רייף (שפירסם מונולוג חריף כנגד המשטרה בו הודה כי הוא צרכן קנאביס). השלושה נחקרו בעקבות מעצרו של אייל פלג, שהואשם בסחר בסמים וספג עונש של שנתיים מאסר.

ראו עוד:
האם מריחואנה תעשה אותך מוזיקאי טוב יותר?
חבר להקת 'כלא 6' נעצר בחשד לייבוא מריחואנה מהולנד
מריחואנה בראי היפ הופ: על טרנדים של שימוש בסמים

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

דרושים

חדשות
שינוי גודל פונט