מגלגל...

זיווג משמיים: 4 יתרונות של קנאביס בזוגיות

קנאביס, כמו הנאות רבות בחיים, מספק במיוחד כשחולקים אותו עם הקרובים אלינו. זוגות שמעשנים קנאביס ביחד זוכים לקשר מהנה ויציב יותר – כך על פי מחקרים רבים שנערכו בשנים האחרונות.

כתב: גיא קרלינסקי

בשנים האחרונות התפרסמו מחקרים רבים המוכיחים את יעילות הקנאביס בטיפול מגוון מחלות כגון אפילפסיה, כאבים וסרטן ובבעיות נפשיות כמו דיכאון, חרדה וסכיזופרניה. לצד היתרונות הרבים של הקנאביס, זוגות שמעשנים במשותף זוכים לכמה יתרונות נוספים התורמים לקשר ביניהם:

קנאביס בזוגיות: אמון ופתיחות רגשית

"זוג שמעשן יחד, נשאר יחד"
“זוג שמעשן יחד, נשאר יחד”

אחת מהבעיות הנפוצות בזוגיות היא חוסר תקשורת. קנאביס עוזר לרבים להרגיש נינוחים ופתוחים יותר לזהות ולדון ברגשותיהם. זוגות שמעשנים ביחד מצליחים לבטא את מה שעל ליבם ולהתגבר יחד על בעיות.

פחות מתח

pass a joint 2
פחות ריבים ויותר כיף

ה-CBD המצוי בקנאביס ידוע כבעל השפעה מרגיעה וכנוגד חרדה. פחות מתח נפשי אומר פחות ריבים ויותר כיף. מחקר שנערך באוניברסיטת בופאלו בניו-יורק הראה כי אצל זוגות המעשנים קנאביס כפעילות משותפת, ישנה סבירות נמוכה יותר למקרי אלימות בין בני הזוג.

תחביב משותף

weed heart
פעילות משותפת מחזקת את הקשר

תחומי עניין משותפים הם פעמים רבות גורם משמעותי במשיכה ובקשר בין שני אנשים. כששני בני הזוג נהנים יחד מקנאביס, הפעילות המשותפת מחזקת את הקשר ביניהם. הנה 10 דברים שכיף לעשות אחרי עישון קנאביס.

גם זה בטח יעניין אותך

סקס וקנאביס

weedsexy
סקס וקנאביס- שילוב קלאסי

קנאביס משמש כמעורר תשוקה כבר אלפי שנים. שימוש בקנאביס עוזר לחיי המין של גברים ושל נשים כאחד. תיבול מין בקנאביס מביא לחוויה מענגת ומקרבת בין בני הזוג. מומלץ בעיקר לעשן סאטיבה מעוררת לעומת אינדיקה “מפילה”.

ראו עוד:
איך לשמור על מערכת יחסים תקינה עם מי שצורך מריחואנה?
הבן שלך מעשן חשיש? תגיד תודה

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר