מגלגל...
x

זהבי קורא לארדן: “בוא נעשן ג’וינט – יהיה לך סבבה”

נתן זהבי משוחח עם מאזין על הועדה שהקים ארדן לבחינת מדיניות ההפללה. “אני מזמין את ארדן לעשן איתי ג’וינט של קנאביס שיראה איזה סבבה,” אמר זהבי. האזינו:

נתן זהבי, מנחה תכנית הרדיו המפורסמת “זהבי עצבני”, כבר הודה בעבר שהוא צרכן קנאביס רפואי ואף סיפר ש”הקנאביס הציל אותי”. עוד לפני כן אמר זהבי שלדעתו עדיף “להתחיל למכור ג’וינטים במקום אלכוהול”.

השבוע (ב’) בשיחה עם מאזין שביקש לדבר על נושא אי הפללת צרכני הקנאביס בישראל, חזר זהבי על הדברים ואף קרא בגלוי לארדן לשנות את החוק.

כזכור בימים אלו יושבת ועדה מיוחדת שכינס השר לבטחון פנים גלעד ארדן בכדי לדון בנושא זה – זאת בעקבות הצעת החוק שהגישה ח”כ שרן השכל והוסרה מסדר היום לבקשתו של ארדן. ח”כ השכל הסכימה לוותר על העלאת החוק להצבעה לאחר שהובטח לה שהועדה תדון בנושא ברצינות.

בעוד פחות מחודש (18.9) אמורה הועדה לפרסם את מסקנותיה, אך רבים מפקפקים בסיכוי וחושבים שארדן עשה תרגיל פוליטי לח”כית הצעירה – תרגיל שבסופו יפורסם כי לא יחול שינוי במדיניות.

המאזין שוחח עם זהבי על נושא הועדה וסיפר לו כיצד מרבית חברי ועדת השרים היו בעד אך בגלל התנגדותו של ארדן הוקמה ועדה לנושא זה. “אדם בוגר שאחראי על החיים שלו, ובגיל מסויים, צריך להתיר לו את השימוש בקנאביס,” אמר המאזין. “הרשות למלחמה בסמים יוצאת בקמפיינים שטותיים ושקריים שמטרתם להחדיר פחד מאנשים.”

גם זה בטח יעניין אותך

בתשובה אמר לו זהבי ש”אין ספק שחברות התרופות מזרימות כספים במאבק נגד קנאביס, כי ברגע שהוא יהיה זמין חלק גדול מהתרופות יעלמו לאט לאט מהמדפים בבתי המרקחת ואנשים יגלו שהקנאביס פותר להם הרבה בעיות.”

לסיום הוסיף: “הייתי נותן ג’וינט אחד של קנאביס לארדן שייראה איך ג’וינט אחד עושה לו סבבה.”

האזינו:

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר