מגלגל...

ותודה למלכה: חברת הזרעים Seedsman בשירות מגדל הקנאביס הישראלי

חברת הזרעים הבריטית מציעה מגוון רחב של זני קנאביס איכותיים ביותר עם אפשרות למשלוחים דיסקרטיים לכל מקום בעולם

בזמן שמדינת ישראל מסרבת להצטרף למהפכת הלגליזציה המתרחשת בעולם בימים אלו, דווקא האזרח הקטן מחליט להרים את הכפפה ולממש את זכותו הבסיסית והמוסרית לגדל צמח בבית: אחרי שדיווחנו כאן ב”מגזין קנאביס” על כך שבמהלך השנה שעברה אלפי חבילות זרעים עשו את דרכם מאירופה לישראל עושה רושם שהמגמה החיובית תימשך גם ב-2014 כאשר חברות זרעים נוספות מחו”ל פונות לשוק הישראלי ומבקשות להציע את מרכולתם למגדלי הקנאביס היושבים בציון.

זנים של “קנאביס גורמה”

חברת הזרעים Seedsman הוקמה בשנת 2013 ומאז היא ממשיכה להפיץ זרעים ממקום מושבה בבריטניה ומתגאה בהיצע מרשים של זני קנאביס איכותיים, חלקם בעלי נתונים ייחודים של אחוזי THC ו-CBD: החברה הייתה לאחת מהמפיצות הראשונות של הזן האוטומטי פורץ הדרך Lowryder וכעת הם משתפים פעולה עם צוות ה-CBD Crew במטרה לקחת זני קנאביס רגילים ולהשביח אותם באמצעות דגש על העשרתם ב-CBD, אחד הקנבינואידים החשובים ביותר בצמח הקנאביס.

חולצת בוב מארלי שניתן להזמין להסוואת הזרעים
חולצת בוב מארלי שניתן להזמין להסוואת הזרעים
שירות המשלוחים של החברה יעיל ביותר ומוכיח את עצמו עם אחוזי הצלחה מעולים, כמו כן ניתן לרכוש עם כל הזמנה גם מוצרים נלווים כמו חולצות, ספלים, דיסקים וכדומה אשר יתרמו מאוד להסוואת הזרעים במכס.

גם מבחינת אמצעי התשלום חברת Seedsman נחשבת לגמישה ביותר לעומת חברותיה בסצנת הזרעים העולמית ומאפשרת ביצוע תשלום על עיסקאות כמעט בכל אמצעי אפשרי: כרטיסי אשראי, העברה בנקאית, שליחת כסף מזומן בדואר ואפילו מטבע הביטקוין יתקבלו בברכה.

בנוסף לכל זה נציגי החברה מזמינים את הקהל הישראלי להנות משירות לקוחות אנושי ומענה מהיר: בחברה מתחייבים לתת מענה תוך פחות מ-24 שעות על כל שאלה שתופנה אליהם דרך כתובת הדואר האלקטרוני שלהם (למעט בסופי-שבוע) – בכך הם מצליחים להתעלות על כל-כך הרבה חברות זרעים זרעים אחרות בשוק היום הלוקות בחסר בכל מה שקשור לנושא שירות לקוחות.

גם זה בטח יעניין אותך

כחלק מאג’נדה ברורה של קידום הלגליזציה החברה מפנה אחוז קבוע מהכנסותיה אל פרויקטים ומפעלים התומכים במאבק ומשקיעה משאבים בהעלאת המודעות הציבורית באנגליה ובעולם כולו לחשיבות המהלך של רגולציה לשוק הקנאביס העולמי.

למעבר לאתר החברה לחצו כאן

למידע אודות חברות זרעים נוספות לחצו כאן

ראו עוד: זני קנאביס קלים לגידול – מומלץ במיוחד למגדלים מתחילים!

ראו עוד: זני הקנאביס החזקים ביותר בעולם

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר