טוען...

ויסוצקי קורצת לקנאביס: “הירוק שלנו בסופר ללא מרשם”

“להשיג בסופר ללא מרשם” – סימן בולט להתקדמות השיח הציבורי בנוגע לצמח הקנאביס וצרכניו הוא ההתייחסות הפומבית אליו על ידי גופים גדולים. פרסומת חדשה של חברת ‘ויסוצקי’ מציגה את המהפכה ביחס כלפי הצמח וכיצד נכנס ה”ירוק” לשפה העברית. נראה שגם משרדי פרסום גדולים מבינים כעת את כח המכירה הגדול.

פרסומת חדשה של חברת התה ‘ויסוצקי‘ מציגה כיצד נכנס בשנים האחרונות הקנאביס אל השיח הציבורי וכיצד ההתייחסות אליו עוברת אט אט מהשוליים אל תוך המיינסטרים. בעוד שעד לפני שנתיים-שלוש לא היה ייתכן לראות התייחסות של חברה רצינית לנושא – אפילו לא במרומז – הרי שכעת מייצרות חברות תוכן ומוצרים המכוונים לקהל זה.

פרסומת זו, המתייחסת בבירור אל עולם הקנאביס וצרכניו, באה כמובן בעקבות הדיווחים האחרונים על הצהרתו המפתיעה של סגן שר הבריאות ליצמן שהבטיח כי הקנאביס יימכר לחולים בבתי מרקחת ועל אלו של בכירי המשרד שקבעו כי בקרוב יוכלו רופאי משפחה לרשום קנאביס רפואי על סמך אבחנתם המקצועית.

ויסוצקי קנאביס
תיוני ‘ויסוצקי’ לצד הכיתוב “את הירוק שלנו כבר מזמן ניתן להשיג בסופר… ללא מרשם”

בפרסומת החדשה, שהועלתה לדף הפייסבוק של החברה, מציג משרד הפרסום ‘ראובני פרידן’ תמונה ובה תיוני ‘ויסוצקי’ לצד הכיתוב “את הירוק שלנו כבר מזמן ניתן להשיג בסופר…”.

מתחת לכיתוב מופיעים עלי לואיזה ירקרקים ומתחתם הכותרת “ללא מרשם”.

הפרסומת נסגרת במסר “ויסוצקי ירוק – עושה לי טוב” – במה שנראה כצעד משמעותי נוסף בדרכו של הקנאביס אל תוך המיינסטרים הישראלי.

לפני חודשיים שיווק גם משרד הפרסום הגדול “מקאן” קמפיין המרמז ומתייחס אל עולם צרכני הקנאביס – עם מוצר חדש של חברת ‘יופלה’ ושמו יאנצ’ – ברמיזה ברורה למושג מאנצ’:

ראו עוד:
איך להכין תה קנאביס
פרסומת קנאביס חדשה: “הייתם קונים סושי מדילר ברחוב?”

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר