מגלגל...

ויטמין וויד: להבריא במקום להתמסטל

ספר חדש מבטיח ללמד כיצד להיעזר בקנאביס לשיפור הבריאות. את הספר כתבה ד”ר מישל רוס, לשעבר מדענית של הרשות האמריקנית למלחמה בסמים, שהחליטה לעזוב ולפעול ללגליזציה לאחר שבמחקריה גילתה שקנאביס לא מזיק – ולהפך מכך. “זה הויטמין שחסר לכולנו, ויטמין וויד. למה שלא ניקח את זה?” היא אומרת.

למיליוני אמריקנים כבר יש היום גישה די פשוטה לקנאביס רפואי, אך רוב מוחלט שלהם בוחר לא להשתמש בזה בגלל סטיגמה או חוסר ידע. קנאביס הוא לא רק לאנשים חולים: הוא יכול לעזור לך לישון, לשפר את חיי המין, להיפטר מכאבי ראש וגב, ולשדרג את היצירתיות שבך – כך לדבריה של ד”ר מישל רוס, מחברת הספר החדש ‘ויטמין וויד: להבריא במקום להתמסטל‘ (Vitamin Weed: Get Healthy, Not High).

מישל רוס
ד”ר מישל רוס: “זה הויטמין שחסר לכולנו, ויטמין וויד. למה שלא ניקח את זה?”

ד”ר רוס, חוקרת מוח והמדענית הראשונה שהשתתפה בתכנית ‘האח הגדול’ בארה”ב, קיבלה במשך שנים תמיכה כלכלית למימון מחקריה מהרשות האמריקנית למלחמה בסמים – זאת במטרה למצוא את הנזקים להם גורם הקנאביס במוח האדם.

אך לאחר שגילתה שהקנאביס לא רק שלא גרם לנזק מוחי אלא אפילו עזר לו, היא החליטה להקדיש את חייה כדי למצוא כיצד פועלת המערכת האנדוקנבינואידית בגוף.

“הקנאביס מגן על ה-DNA ואף מאיט את תהליך ההזדקנות,” היא אומרת בראיון. “כשהתחלתי לעשן גיליתי שהעור שלי מרגיש טוב יותר. החיים לא קלים, ואם יש דבר שעוזר לאנשים לעבור את החיים בנוחות, אז מדוע לא. זה מקל על המתח – שהוא אחראי לכל כך הרבה מחלות, להתאבדויות. אתה לא חייב שתהיה לך אפילפסיה כדי שתהנה מהטיפול בקנאביס. זה הויטמין שחסר לכולנו. ויטמין וויד. למה שלא ניקח את זה?”

גם זה בטח יעניין אותך

מאחר ובבתי ספר לרפואה לא מלמדים כלל על המערכת האנדוקנבינואידית – מערכת חיונית ביותר לתפקודו התקין של הגוף – הידע שצברה רוס הפך ליקר ערך וכעת היא החליטה להפיץ אותו ככל שניתן “בנסיון ללמד את הציבור את מה שהממשלה ניסתה להסתיר במשך שנים רבות כל כך,” לדבריה.

ויטמין וויד

בספרה החדש, “ויטמין וויד“, היא מציגה תכנית ארבע-שלבית לתיקון המחסור בקנבינואידים וליציבות ואיזון של הגוף.

לצורך שיווק הספר פתחה קמפיין מימון המונים באתר ‘פבלישייזר’, שהוא בעצם ‘קיקסטארטר’ לספרים.

10% מהמכירות, היא מבטיחה, יופנו לטובת מחקר קנבינואידי שייערך במעבדות החברה שהיא גם מנהלת, Green Stone Lab.

“אני מאוד מתרגשת לחלוק את הידע שצברתי ממחקר של שנים במניעה וטיפול במחלות בעזרת קנאביס,” היא אומרת בהודעה לעיתונות שפרסמה. “מרבית האנשים לא יודעים שהם עלולים לסבול ממחסור באנדוקנבינואידים, בדיוק כמו שיש מחסור בסרוטונין או דופאמין.”

“אפשר להחליף את מרבית התרופות היקרות, המסוכנות והממכרות ולהוסיף את הקנאביס לאורח החיים באופן יומיומי גם מבלי להיות ב’היי’ כל הזמן,” היא מוסיפה.

בקמפיין הגיוס מציעה רוס החל מספר אלקטרוני ב-12$ או ספר מודפס ב-20$ ועד ייעוץ אחד-על-אחד, פגישת צוות ועוד.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר