וושינגטון: דרוש מומחה קנאביס למשרה ממשלתית

חלומו של כל חובב מריחואנה – בוושינגטון מחפשים אחר מומחה קנאביס לתפקיד ממשלתי רשמי במתן ייעוץ לקידום תעשיית המריחואנה החוקית במדינה.

בעקבות חוקי הלגליזציה החדשים בוושינגטון, ארה”ב, פירסמה המדינה מכרז ובו היא מחפשת אחר מומחה קנאביס עם נסיון של מעל 5 שנים לתפקיד ממשלתי רשמי.

במסמך המכרז הרשמי שפירסמה המדינה מפורט כי על המעוניינים להגיש את מועמדותם לתפקיד הנחשק “להיות בעלי נסיון מוכח בגידול וטיפול בצמחי קנאביס ובתוצרתם,” כמו גם ב”בחינה ובקרה מעשית אחר איכות הפרחים.” דרישות שהן למעשה רובן ככולן הפרה של החוק הפדרלי בארה”ב ועשויים להוות עילה למעצר.

“בין שאר הנושאים עליהם יהיה אחראי מומחה הקנאביס הממשלתי, יהיה עליו גם לצפות כמה מריחואנה יצרכו האנשים בכל אזור במדינה ולהיות אחראי לחלוקה נכונה של התוצרת,” אמר דובר הוועדה האחראית מיקייל קארפנטר. “באופן אידיאלי היינו מעוניינים באדם אשר יוכל לענות על כל דרישות התפקיד גם אם יש לו רישום פלילי על החזקת קנאביס בעבר.”

ממשלת וושינגטו מציעה חוזה של עד 100,000$ דולר לתפקיד של שלושה חודשי עבודה ממרץ ועד יוני 2013, אך כדי לקבל את התפקיד יהיה עליכם לכתוב מספר מאמרים מקצועיים שיוכיחו את התאמתכם לתפקיד.

חושבים שאתם מתאימים? קראו את התנאים למכרז והגישו מועמדותכם.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר