מגלגל...

וופי גולדברג פתחה חברת קנאביס חדשה – לנשים בלבד

הקומיקאית וופי גולדברג מצטרפת לשורת סלבריטאים בכירים שנכנסו לאחרונה לעסקי הקנאביס. גולדברג הודיעה על כניסתה לשוק הירוק עם פתיחתה של חברת קנאביס שתייצר מוצרי קנאביס לנשים בלבד, ביניהם קרמים, מוצרי ספא, קוסמטיקה ועוד.

https://www.youtube.com/watch?v=0ANe8fDeKfc

שחקנית הקולנוע המפורסמת וופי גולדברג שמזוהה עם עולם הקנאביס כבר שנים רבות, הודיעה היום (ד’) כי היא מקימה חברת קנאביס רפואי חדשה, כך על פי הדיווח בארה”ב.

גולדברג, שהצטרפה ב-2014 לצוות ה’קנאביסט’ (מגזין הקנאביס של ה’דנבר פוסט’ בקולורדו) וכתבה טור בשם “מריחואנה ואני – סיפור אהבה“, מסרה לתקשורת כי החברה החדשה תוקם ביחד עם שותפתה העסקית מאיה אליזבת’ (Maya Elisabeth) ותיקרא ‘וופי ומאיה’ (“Whoopi & Maya”).

“וופי & מאיה” – לנשים בלבד

“וופי ומאיה” תייצר מוצרי קנאביס רפואי המיועדים לנשים בלבד, שיימכרו בחנויות קנאביס רפואי בקליפורניה. מדובר בעיקר בקרמים נגד דלקות עור ומוצרי ספא ואמבט המיועדים לטיפול בכאבי מחזור והתכווצויות, שיימכרו רק לבעלי רישיון קנאביס רפואי.

וופי ומאיה
וופי ומאיה

טרם פורסמו פרטים מדוייקים אודות המוצרים החדשים, אך לדבריה של גולדברג נשים בכל העולם השתמשו ברפואה צמחית וטבעית במשך אלפי שנים, ומוצרי הקנאביס הרפואי הם בסך הכל תרופה יעילה יותר שהפכה היום מנישה, לטיפול יעיל ומוכר לציבור.

גם זה בטח יעניין אותך

עוד הצהירו השתיים כי חלק מהחזון שהן מייעדות לחברה החדשה הוא שבירת “תקרת הגראס” (משחק על המונח “תקרת זכוכית”) ומתן מקום של כבוד לנשים בתעשיית הקנאביס של קליפורניה, שלטענתן עדיין אינה מקדמת מספיק נשים ובני מיעוטים לתפקידים בכירים. הן צודקות לגבי המיעוטים, פחות לגבי הנשים.

קרם קנאביס נגד דלקות עור של חברת "וופי ומאיה" | צילום: "יו.אס.איי טודיי" (וופי גולדברג מציגה: קנביס רפואי לנשים בלבד)
קרם קנאביס נגד דלקות עור של חברת “וופי ומאיה” | צילום: “יו.אס.איי טודיי”

עם הקמת החברה החדשה מצטרפת וופי לסלבריטאים הרבים שנכנסו לעסקי הקנאביס ופתחו לעצמם ליין מוצרים, ביניהם סנופ דוג, וויז קאליפה, ווילי נלסון וכן מספר שחקנים, שפים ומוזיקאים אחרים.

ראו עוד:
ביל מאהר מדליק ג’וינט בשידור חי
10 קומיקאיות יהודיות לעשן איתן ג’וינט
פורים 2016: ישראלים מתחפשים לקנאביס

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר