וופי גולדברג בטור קנאביס חדש: “מריחואנה ואני – סיפור אהבה”

השחקנית המפורסמת הצטרפה לצוות הכותבים של מגזין הקנאביס של ה’דנבר פוסט’ ובטור הראשון היא כותבת: “המריחואנה ואני – סיפור אהבה”.

וופי גולדברג, אחת משחקניות הקולנוע המפורסמות בעולם, היא חובבת קנאביס מוצהרת שיצאה מהארון הירוק עוד בשנת 2009, כשהביעה תמיכה בשחיין האולימפי מייקל פלפס, שתמונה שלו כשהוא מעשן באנג נפוצה ברחבי האינטרנט.

“אני עומדת לבשר לכם בשורה ואני מקווה שכולם יושבים‭,”‬ הכריזה אז גולדברג. “גם אני עישנתי סמים‭.”!‬

וופי גולדברג קנאביסט
וופי גולדברג

השבוע, 5 שנים לאחר מכן, מצטרפת גולדברג לצוות ה’קנאביסט’, מגזין הקנאביס של ה’דנבר פוסט’ בקולורדו, ובטורה הראשון היא כותבת כיצד היא התאהבה בעט אידוי המריחואנה שלה (Vape-pen) – הדבר החם היום בעולם הגאדג’טים של צרכני הקנאביס באירופה וארה”ב.

עטי האידוי הפכו לפופולריים ביותר בחודשים האחרונים מאחר והם מאפשרים צריכת קנאביס באופן חופשי יחסית, ללא עשן וריח וללא פילטרים ומצתים. כמו כן, מאחר והם נראים כמו עטים רגילים לחלוטין, עטי האידוי מאפשרים שימוש גלוי בציבור – עובדה שהפכה לבעיה עבור מורים בבתי ספר בקולורדו בהם תלמידים החלו לצרוך קנאביס בזמן הלימודים.

“בעת כתיבת טורי הראשון עבור ה’קנאביסט’, שעתיד לעסוק בענייני הקנאביס החוקי, אני מתפתה יותר מהכל לדבר על היתרונות של השימוש בעט אידוי,” כתבה ופירטה כיצד נמאס לה מעישון ג’וינטים וכיצד עברה לאידוי בעקבות המלצתה של בתה.

גם זה בטח יעניין אותך

“עט האידוי שינה את חיי, ואני לא מגזימה,” כתבה. “למעשה החלטתי לקרוא לה Sippy. כן, זאת ‘היא’. וכן, שמה הוא Sippy בגלל שאני לוקחת שאיפות קטנטנות (sips) ממנה. ועם כל שאיפה באה הקלה – מהלחץ, המתח וחוסר הנוחות.”

גולדברג, הסובלת מגלאוקומה (מחלת עיניים), מתארת עוד את ההקלה האדירה בכאבים בעקבות השימוש בקנאביס: נהגתי לקחת ‘אדוויל’ בעבר אבל הפסקתי לחלוטין מאז שהתחלתי עם המריחואנה. כל הכאבים נעלמים,” הוסיפה.

ראו עוד: “המאדאם של הוליווד” נתפסה עם 400 שתילי מריחואנה
ראו עוד: מפורסמים קוראים לאובמה: “פעל לשינוי חוקי הסמים”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר