טוען...

וולמארט מוכרת מכשירים למיצוי ‘רוזין’

אם מישהו היה צריך הוכחה להתקדמות הקנאביס אל מרכז המיינסטרים, רוזין, מיצוי הקנאביס הנפוץ, הפך לפופולרי כל כך עד שאפילו רשת הענק האמריקאית מציעה למכירה מכשיר “למיצוי צמחים” – במיוחד עבור מי שמאס בשיטה הפשוטה והנפוצה של המכשיר להחלקת שיער. 299 דולר וזה שלכם.

כדי לייצר מיצוי קנאביס בקלות ותוך כמה שניות ניתן פשוט להשתמש במכשיר להחלקת שיער הנמצא כמעט בכל בית, אך בשנים האחרונות לאור הפופולריות הגואה של שימוש במיצויי קנאביס, גם שוק מוצרי המיצוי הולך ומתרחב.

ישנם אמנם עשרות סוגים של מיצויים (‘דאב’) בכינויים שונים, אבל הנפוץ והמוכר ביותר ביניהם הוא ‘רוזין‘ (Rosin), או ‘נטף‘ בעברית – שמן מוצק המופק באמצעות חום בלבד וללא שימוש בחומרים ממסים כמו אלו הנמצאים בשימוש להכנת RSO, BHO או חשיש למשל.

השוק הזה הולך וגדל כאמור, זאת לאור היתרונות הברורים בצריכת מוצר מרוכז ללא כלורופילים וחומרים צמחיים שאינם בעלי השפעה ונצרכים בעת עישון תפרחת רגילה. המתנסים בעישון מיצויים של קנאביס מעידים על טעם וניחוחות ‘נקיים’ וטעימים יותר, כמו גם על השפעה טהורה וחדה יותר.

עליה ברכישת מיצויים
עליה ברכישת מיצויי קנאביס

כעת מגיע סימן נוסף למהפכה – שסימנים לה ניתן לראות גם בסטטיסטיקות מתוך חנויות הקנאביס החוקיות בארה”ב שמוכרות יותר מיצויים ככל שחולף הזמן – ולכניסת השימוש במיצויים למיינסטרים.

רשת המסחר האמריקנית הענקית ‘וולמארט‘, החברה הקמעונאית הגדולה בעולם וגם החברה המסחרית השנייה בגודלה בעולם, החלה להציע למכירה ציוד ייעודי למיצוי ‘רוזין’ מקנאביס.

המכשיר למיצוי קנאביס, של חברת ‘רוזיניר‘ (Rosineer), מוצע למכירה באתר וולמארט בעבור 299 דולר, כשעל פי הדיווח ב’ליפלי’ טוען דובר ‘רוזיניר‘ בוב לי, כי מדובר בנסיון של הרשת להתחרות בחנות המקוונת המצליחה בעולם ‘אמזון’ הגמישה הרבה יותר במבחר המוצרים שמציעה למכירה ביניהם גם מכשירי מיצוי.

מכשיר למיצוי קנאביס
המכשיר של ‘רוזיניר’ למיצוי קנאביס – עכשיו גם בוולמארט

וולמארט לא מציינת כי מדובר במכשיר למיצוי קנאביס, אלא ל”מיצוי צמחי”, זאת מתוך זהירות מתבקשת כנראה, אך לא מותירה מקום לבלבול במטרת המכשיר כשבתיאורו מציינת במפורש כי “המכשירים להחלקת שיער או מכשירי גיהוץ אינם מפיקים מספיק וקס ומובילים לבזבוז של הפרחים שלך”.

הפעם הקודמת בה צוינה ‘וולמארט’ בהקשר של קנאביס היתה לפני כשנתיים, כאשר סוחרים מצאו שיטה פשוטה להעברת הסחורה לאחרים מבלי להיחשף – הם פשוט הניחו את הקנאביס באריזת מוצר על מדפי וולמארט ושלחו את לקוחותיהם לאסוף זאת משם. כצפוי היו מי שהרוויחו אספקה בחינם.

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר