מגלגל...

וויאג’ – מותג קנאביס ישראלי בעיצוב יוקרתי

פרויקט ישראלי נוסף בעולם הקנאביס: סטודנט מהמכון הטכנולוגי בחולון יצר מותג קנאביס כחול לבן, הכולל אריזות ג’וינטים מעוצבות, גריינדרים בעיצוב מצפן ואפילו קפסולות לקפה. “הקמפיין כולו מתייחס אל הקנאביס ומשווק אותו כמוצר פנאי נורמטיבי לחלוטין,” אומר יוצר הפרוייקט.

עוד אין לגליזציה, אבל רבים כבר מתנהלים כאילו כן: רק לפני מספר שבועות דיווחנו על פרוייקט ‘קנאביוגרפיה‘, מגדיר זני הקנאביס העברי הראשון, שנוצר על ידי סטודנט לעיצוב גרפי מתוך מטרה להעלות את נושא הקנאביס בכלל וצמח ההמפ (קנבוס תעשייתי) בפרט אל התודעה הציבורית, ומעט לאחר מכן גם על פרויקט הוופורייזר הארגונומי של סטודנטית לעיצוב תעשייתי מ’בצלאל’ – במה שנראה כמו גל קריאטיביות שהיה חסר כל כך לקהילת הצרכנים בישראל ושוטף כעת אט אט אל עולם הקנאביס המקומי.

פרוייקט אומנותי חדש מצטרף כעת לשלל יצירות ישראליות מהשנים האחרונות, רבות מהן, בדומה לאלו מעבר לים, מכוונות לקהל צרכני הקנאביס שתופס את עצמו ברצינות ואינו מתכתב בהכרח עם הסטיגמה הנוגעת ל”סטלנים”, בדומה ל’אאורה’ – הבאנג היוקרתי החדש עליו דיווחנו אמש.

פרוייקט וויאג' - קנאביס כחול לבן בעיצובים מרהיבים

אור אגוזי, סטודנט לתקשורת חזותית מהמכון הטכנולוגי בחולון, הגה רעיון למותג אלגנטי ויוקרתי המשלב פרחי קנאביס איכותיים ואריזות בעיצוב מרהיב ומיוחד, זאת כחלק מפרויקט הגמר שלו.

המותג החדש, שזכה לשם וויאג’ (Voyage – “מסע”), קיים כרגע כפרויקט קונספט בלבד, אך לדבריו של אור עתיד להפוך למציאות ביום שאחרי הלגליזציה.

גם זה בטח יעניין אותך

וויאג'

וויאג'

נכון להיום כולל הפרויקט סדרת חפיסות ג’וינטים ממותגות וסולידיות, מארזי קפסולות קפה, גריינדרים בעיצוב מצפן, צנצנות זכוכית משפחתיות הנושאות בגאווה תווית אינפורמטיבית על הזן, הכמות והייעוד של הצמח שבתוכו – ואפילו סדרת פוסטרים מרהיבים.

איזה קנאביס אתה?

“מסר חברתי חתרני”

“כשניגשתי לחשוב על רעיון לפרוייקט הגמר שלי, מאד קסם לי עולם התוכן של הקנאביס,” מסביר אור. “מצאתי בו הזדמנות להעביר מסר חברתי חתרני, שפע פורמטים ומדיות לעיצוב ופוטנציאל מסחרי שיקשר בין הפרויקט ובין העולם שבחוץ.”

גריינדרים (מטחנת תבלינים) וצנצנות איחסון מזכוכית
גריינדרים בעיצוב מצפן וצנצנות איחסון איכותיות

לדבריו של אור הפרויקט החדש כולל מיתוג רוחבי לרשת הישראלית (הפוטנציאלית) הראשונה לממכר קמעונאי וחופשי של מוצרי קנאביס. “הקמפיין כולו מתייחס אל הקנאביס ומשווק אותו כמוצר פנאי נורמטיבי לחלוטין, כשבמקביל אינו זונח את השימושים הרפואיים בצמח, כמובן,” הדגיש.

כל יום נסיעה חדשה

הפרויקט קיבל את שמו מפרשנותו של אור למושג ‘טריפ’ ונסיונו להציג כל שימוש כהרפתקה חדשה. עקב כך זכה השם לסלוגן צמוד – New Day New Ride (יום חדש, סיבוב חדש – בתרגום חופשי).

אריזות ג'וינטים בעיצובים ייחודיים
אריזות ג’וינטים בעיצובים ייחודיים

הלוגו הייחודי של אור לא כולל את עלה הקנאביס המוכר, אך משולבים בו בעלי חיים שונים, כדור פורח המסמל לדבריו של אור את הצורך של המשתמש הממוצע להתנתק ולברוח מעט משגרת החיים השוחקת והמלחיצה בארץ, ועוד.

“בסופו של יום הפרויקט בא להנגיש את הקנאביס לקהל יעד אחר ושונה מסטריאוטיפ הסטלן הממוצע,” הוא אומר. “קהל היעד הוא בוגר, משכיל ומבוסס יותר, ומורכב מאנשים שהנטייה הטבעית שלהם היא להתרחק מקנאביס באופן גלוי או להסתיר את השימוש בו מתוך פחד או חוסר הבנה.”

לאתר הפרוייקט – לחצו כאן

קפסולות קפה המכילות קנאביס
קפסולות לקפה – לבוקר של מסע
פרוייקט וויאג' - קמפיין הפרסום
דוגמאות לקמפיין הפרסום המתוכנן ליום הלגליזציה

וויאג'

וויאג'

ראו עוד:
אמן משלב פרחי קנאביס בדמויות ולוגואים מוכרים
סנופ דוג פתח מגזין קנאביס בינלאומי חדש – מרי ג’יין
ליין הקנאביס החדש של ווילי נלסון

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר