וודי הרלסון יפתח חנות קנאביס בהוואי

שחקן הקולנוע וודי הרלסון יפתח בקרוב חנות קנאביס משלו בהוואי, ארה”ב. האישור הסופי לפתיחת החנות יינתן בחודש אפריל הקרוב במסגרת פתיחתן של 16 חנויות קנאביס רפואי בשטח הוואי והאיים הסובבים אותה, כשכולן צפויות להיפתח בפועל ביולי 2016.

שחקן הקולנוע וודי הרלסון (Woody Harrelson) שכיכב בסרטים רבים בהוליווד וחגג לפני שנתיים לגליזציה בניו יורק בסרטון יוצא דופן, מצחיק ומרגש שסחף מליונים, הגיש לממשלת ארה”ב בקשה רשמית לפתיחת חנות קנאביס רפואי משלו בהוואי.

וודי הרלסון
וודי הרלסון

הרלסון (55) הגיש בשבועות האחרונים בקשה לקבלת רישיון להפעלת חנות קנאביס במחוז הונלולו (Honolulu County), ביחד עם עוד 65 מגדלי קנאביס פוטנציאליים אחרים. מחלקת הבריאות של השלטונות בהוואי פרסמה את שמותיהם של כלל המשתתפים וכעת היא בוחנת את הבקשות על פי סדר ההגשה ובוחנת עמידה בקריטריונים שונים, כדוגמת גב כלכלי בסך 1.1 מיליון דולר לפחות.

מבחינת חקיקה, הוואי הייתה המדינה הראשונה לאשר קנאביס רפואי בחוק כבר בשלב הראשון שהחל לפני 16 שנים. מהלך החקיקה עצמו נמשך עד עתה, ורק בחודש אפריל 2016 תעניק המדינה 8 רישיונות עסקיים ראשונים לענף הרפואי.

כל אחד מהרישיונות יתיר לבעליו לפתוח 2 מרכזי גידול וייצור ו-2 חנויות מכירה למוצרי קנאביס, ובסה”כ מדובר ב-16 חנויות קנאביס שייפתחו כבר ביולי 2016 בשטח הוואי וכלל האיים הסובבים אותה.

זאת אמנם לא הלגליזציה שביקשו המקומיים מאובמה בביקורו האחרון באי, אך מדובר בהתקדמות משמעותית ומעבר מחקיקה לעשייה. בפועל מדינה נוספת בארה”ב מצטרפת לשוק הקנאביס החוקי ומתחילה את המהפכה האדירה שצפויה בענף ב-2016 לקראת הצטרפותה של קליפורניה למדינות הלגליזציה.

אם תתקבל בקשתו של הרלסון, החנות החדשה תופעל על ידי חברת ‘Simple Organic Living’ שבבעלותו. יחד איתו הגישו בקשה דומה גם יוצר המשחקים הותיק הנק רוג’רס (Henk Rogers), שיצר את ‘טטריס’, אחד ממשחקי הוידאו המפורסמים ביותר בעולם.

צפו: וודי הרלסון חוגג לגליזציה בניו יורק:

וודי הארלסון חוגג לגליזציה בניו יורק סיטי!http://canna.bi/1GJvFeo

Posted by ‎קנאביס‎ on Saturday, December 27, 2014

חדשות
שינוי גודל פונט
מלאי