וודי הרלסון חוגג לגליזציה בניו יורק

בקטע וידאו קומי חדש מבית Saturday Night Live חוגגים וודי הרלסון והחברים את חוקי הקנאביס החדשים בניו יורק, אך נתקלים בשוטרים שמספרים להם שהחוק החדש הוא לא בדיוק מה שחשבו. צפו:

וודי הרלסון חוגג לגליזציה בניו יורק סיטי!http://canna.bi/1GJvFeo

Posted by ‎קנאביס‎ on Saturday, December 27, 2014

בשבוע שעבר הודיע ראש עיריית ניו יורק, ביל דה בלאזיו, כי החל מהשבוע שוטרי NYPD יחדלו מלעצור צרכני קנאביס המחזיקים עד 25 גרם מריחואנה לשימוש עצמי. ראש העיר הגדיל לעשות כשבמסיבת עיתונאים מיוחדת הציג לראווה שקית ובה 25 גרם “מריחואנה” שהיו למעשה עלי אורגנו מיובשים.

ביל דה בלזיו מריחואנה ניו יורק
ביל דה בלזיו, ראש עיריית ניו יורק, מציג “25 גרם מריחואנה” (אורגנו)

עם זאת, על אף החוק החדש המתיר החזקה לשימוש עצמי, צריכת קנאביס בציבור עדיין אסורה לחלוטין ועל פי הגדרת ראש העיר תוביל למעצרים כרגיל.

וודי הרלסון, אחד מתומכי הלגליזציה המפורסמים בעולם, משתתף בקטע וידאו חדש מבית היוצר של תכנית הטלוויזיה הקומית המצליחה Saturday Night Live, בו הוא וחבריו חוגגים את חוקי הקנאביס החדשים בעיר ניו יורק.

בקטע שפורסם אמש צוחקים הארלסון וחבריו על סטלני ניו יורק אשר יוצאים לחגוג את החוק החדש, אך נתקלים בשוטרים ומתאכזבים לגלות שאסור להם לעשן את המריחואנה שלהם באופן חופשי.

הארלסון, תומך לגליזציה ידוע כאמור, השתתף בשנה שעברה בסרט “איך לעשות כסף מסחר בסמים” – בו הוא וחבריו הסלבריטאים מסבירים כיצד חוקי האיסור על מריחואנה גורמים להתפתחות השוק השחור (צפו בסרט המלא).

עוד:
זאק גליפיאנקיס נותן באנג לבראד פיט
5 מפורסמים שמתיסיהו היה רוצה לעשן איתם ג’וינט
9 מצליחנים אוהבי קנאביס ותומכי לגליזציה

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר