מגלגל...
x

ה-DEA פרסמו מכרז לשריפת קנאביס – ומבקשים שיפסיקו להתקשר אליהם

רשות האכיפה האמריקאית על סמים פרסמה מכרז לאיתור קבלן שישרוף עבורם קנאביס המוחרם בפשיטות משטרה. הם לא ציפו להיות מוצפים בשיחות מאזרחים פרטיים שמתנדבים לבצע את העבודה עבורם.

ה-DEA (‘הסוכנות לאכיפת סמים’), הגוף הפדרלי האמון על המלחמה בסמים בארה”ב, פרסם מכרז מעט לא שגרתי באתר המכרזים הרשמי של ממשלת ארה”ב.

“חטיבת יוסטון טקסס של ה-DEA זקוקה לקבלן שיבצע עבורה שירותי השמדה של ראיות, וביניהן כמויות גדולות של מריחואנה וסמים אחרים”, נכתב בהודעה.

במסמך הדרישות מהקבלן נכתב כי עליו להיות “בעל יכולת לשרוף לפחות 1,000 פאונד (453 קילו) של מריחואנה בשעה מבלי להותיר שאריות סם”.

בנוסף נכתב כי ה-DEA יספק מאבטחים חמושים שילוו את תהליך השריפה, שכל שלב בו יצולם במערכת מצלמות סגורות.

הפרסום הפך לויראלי ברשת וגרר תגובות של חובבי קנאביס שהתבדחו על כך שהם מעוניינים להתנדב למשרה.

המכרז יועד כמובן לחברות ולא לאנשים פרטיים, אבל פרסומים מטעים בנושא גרמו לגל של שיחות ממתעניינים שהציפו את קווי הטלפון של משרדי ה-DEA ביוסטון.

גם זה בטח יעניין אותך

אמש (שישי) החמיר המצב עד כדי כך שה-DEA נאלצו לפרסם הודעה בה ביקשו מאנשים להפסיק להתקשר אליהם בנושא.

“מספר פרסומים מטעים טענו שאנחנו מחפשים תושבי יוסטון שישרפו מריחואנה עבורנו, וגרמו להצפה של שיחות של אזרחים אלינו”, נכתב בעמוד הטוויטר של הסוכנות. “המודעה כוונה לארגונים רחבי היקף ולא לאזרחים פרטיים”, הם הוסיפו.

בהודעה של ה-DEA לתקשורת הם הוסיפו כי הם “מעריכים את המוכנות של אזרחי יוסטון להציע את עזרתם”, אך מדובר במכרז ממשלתי עבור חברות גדולות שהם מחוייבים בחוק לפרסם מחדש כל כמה שנים.

“זו אולי כותרת מעניינת אבל האמת היא הרבה יותר בנאלית – הסוכנים שלנו במחלקת יוסטון עובדים על מספר רב של תיקים ומחרימים כמויות ענק של סמים בלתי חוקיים. להסדיר את ההשמדה היעילה והבטוחה של הסמים האלו זה רק חלק מהעבודה שלנו”, כתבו.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר