התאחדות הסטודנטים מצטרפת להפגנה: “מיליון ישראלים – אינם פושעים”

פרסום ראשון: יו”ר התאחדות הסטודנטים רם שפע הודיע הבוקר כי הגוף המאגד את כלל אגודות הסטודנטים בישראל מצטרף לראשונה באופן רשמי למאבק לאי הפללת צרכני הקנאביס. לאחר פגישה עם ראשי המאבק הסטודנטים יצטרפו גם להפגנה ב-4.2.

התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל, ארגון הגג של אגודות הסטודנטים באוניברסיטאות ובמכללות בישראל המרכז תחתיו כ-300 אלף סטודנטים ברחבי ישראל, מצטרף באופן רשמי לקריאה הציבורית להפסיק את רדיפת צרכני הקנאביס.

מדובר בצעד חשוב נוסף במאבק למען אי הפללת צרכני הקנאביס בישראל, שכן זהו הגוף הסטודנטיאלי הגדול ביותר בישראל שזוהי לו הפעם הראשונה בה הוא מביע עמדה רשמית בעניין.

יו”ר ההתאחדות, רם שפע, הבטיח הבוקר כי הוא ושאר הסטודנטים יפנו מעתה משאבים וכח אדם לעזרה בקמפיין הציבורי, יעבדו בשיתוף פעולה צמוד עם מגזין קנאביס, ‘הצינור’ ו’החזית’.

בפגישה שנערכה בהשתתפות נציגי ההתאחדות יחד עם גיא לרר מנחה ‘הצינור’ ואורן ליבוביץ’ עורך מגזין קנאביס ויו”ר עלה ירוק, הוחלט כי התאחדות הסטודנטים תצטרף גם להפגנת הענק שתיערך ב-4.2 (מוצ”ש) בכיכר רבין.

שפע הגיב הבוקר להחלטת השר ארדן לאמץ את ההמלצות לאי הפללת צרכני הקנאביס: “החלטת השר היא צעד מבורך וחשוב. אני שמח לראות שהממשלה השכילה לראות את המתרחש בשטח ודחפה לשינוי המדיניות בנושא. מיליון ישראלים, ובתוכם פלח נכבד של צעירים – אינם פושעים.”

גם זה בטח יעניין אותך
רם שפע, יו"ר התאחדות הסטודנטים
רם שפע, יו”ר התאחדות הסטודנטים: “מיליון ישראלים – לא פושעים”

“המלאכה בנושא אמנם עוד ארוכה, אך היום אנו רואים תחילתו של שינוי דרמטי,” הוסיף. “הממשלה לעולם צריכה להיות המראה של הציבור, וכשהחברה האזרחית מעורבת ועומדת על מה שחשוב לה – השינוי מגיע.”

“התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל תומכת במדיניות של אי-הפללה ואף התקיימה על כך הצבעה בנשיאות כבר לפני מספר שבועות. כמו בכל נושא, הקצנה איננה נכונה וגם כאן חשוב למצוא את הדרך. אני שמח שהדבר לא יעמוד בעוכריהם של צעירים רבים, ושגורמי האכיפה ייתפנו לטפל בדברים החשובים באמת”.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר