טוען...

הרשות למלחמה בסמים: “החזקת קנאביס לשימוש עצמי אינה עילה למעצר”

אמש פירסמה הרשות למלחמה בסמים תגובה לפוסט בעמוד הפייסבוק שלה ובו טענה כי “שימוש עצמי בקנאביס אינו מוביל למעצר”. אנו מקווים שהם עדכנו את המשטרה.

הגולש דניאל גרינברג פרסם שאלה בעמוד הפייסבוק של הרשות למלחמה בסמים ובו שאל מדוע הרשות ממשיכה במלחמתה הבלתי צודקת ובלתי מוסרית בצרכני הקנאביס בישראל. “אני לא מעשן מריחואנה,” אמר דניאל. “אבל אני גם לא רוצה לחיות במדינה שרודפת אנשים על לא עוול בכפם, מדינה שבמקום לטפל בפשעים אמיתיים נטפלת לאנשים שלא פוגעים באף אחד.”

בתשובה לפנייתו של דניאל, הודיעו ברשות למלחמה בסמים כי “אנשים אינם נעצרים בארץ על שימוש עצמי אלא על סחר ו/או החזקה של כמות שמעבר לשימוש עצמי.”

הרשות למלחמה בסמים מודיעה
הרשות למלחמה בסמים מודיעה: “אין מעצרים על שימוש עצמי בקנאביס”

התשובות לא איחרו לבוא. גולשת בשם קשת ווינטרס כתבה: “שקר וכזב. אתם שקרנים. אני נשפטתי על שימוש עצמי, ומכירה הרבה כמוני.” הגולש ניב ברששת ענה גם הוא: “נעצרתי עשרות פעמים על שימוש עצמי.”

מסתבר שאין מעצרים על שימוש עצמי בקנאביס...
מסתבר שאין מעצרים על שימוש עצמי בקנאביס… אנחנו סתם הוזים…

הגולש מתן שרעבי הרחיב וסיפר את סיפורם שני ילדים בני 16 שנאלצו להתמודד עם המשטרה בגלל “שימוש עצמי”. כך כתב שרעבי: “לא נעצרים על שימוש עצמי? בואו תשמעו סיפור – היה היו שני ילדים בני 16 בהופעה של הדג נחש במודיעין, שהלכו דקה לאיזה פינה נסתרת לעשן ג’וינט. 20 דקות אחר כך הם מצאו את עצמם באמצע מרדף כששני ג’יפים משטרתיים וניידת רגילה אחריהם. הם עצרו באיזשהו שלב, השליכו את הבדל של הג’וינט וענו על שאלות השוטרים. הם לא התנגדו למעצר, לא עשו בעיות ובלאגן, ועשו כל מה שהשוטרים אמרו להם, אך בכל זאת השוטרים החליטו שראוי להזעיק תגבורת.”

קיראו עוד: “הסמים במלחמה בסמים”

“בסופו של דבר מצאנו את עצמנו, ילדים קטנים שכל חטאם היה ג’וינט קטן לפני ההופעה, ניצבים מול 3 ג’יפים, שתי ניידות ומשהו כמו 12 שוטרים עם רובים ענקיים. לשם השוואה – שעתיים אחרי שהגענו לתחנת המשטרה, הביאו השוטרים בחור שבדיוק אנס ילדה קטנה. שלחו אליו ניידת אחת, שני שוטרים. אז קודם כל, אל תגידו שאין מעצרים על שימוש עצמי, כי יש לי חתיכת צלקת נפשית מהערב הזה ודבר שני, בחייאת! מה אני יותר גרוע מאנס?!?? תפקחו עיניים, תעיפו מבט במה שאנשים כותבים לכם פה על הקיר, אולי תקבלו קצת שכל.”

סיפור זה הוא עוד דוגמה לשקרים ולמניפולציות בהן משתמשים ברשות למלחמה בסמים בכדי להמשיך ולקדם משנה שפג תוקפה. אלא אם כן אנחנו טועים ואם כך, נקווה רק שהרשות למלחמות מיותרות עידכנה את גורמי המשטרה בחדשות החשובות הללו…

מי שמעוניין להגיב לפוסט, מוזמן ללחוץ כאן.

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר