שיר ישראלי בפסטיבל קנאביס בג'מייקה

זמרת הרגאיי הישראלית שושה אוניימה, תופיע ביחד עם הרכב "הברנג'ה" בפסטיבל קנאביס שייערך בג'מייקה בסופ"ש הקרוב. שושה תופיע עם שירה "ריאלייז, ליגלייז" המספר על התרופה הירוקה שהצילה אותה מהסרטן.

השיר 'Realize & Legalize' של זמרת הרגאיי הישראלית שושה אוניימה, נבחר להשתתף בפסטיבל Stepping High הנערך זו השנה ה-13 ברציפות בנגריל, ג'מייקה בסוף השבוע הקרוב.

שושה, שחלתה בעברה במחלת הסרטן ושרדה מאבק ארוך ועיקש בגידול ממאיר ברגלה, סיפרה כי צריכת הקנאביס הייתה אחד הדברים המשמעותיים ביותר בתהליך ההחלמה שלה.

מתוך החוויה האישית והמסע המפרך שעברה, כתבה שושה את השיר 'Realize & Legalize', המספר את סיפור הצלת חייה על ידי הקנאביס. ביחד עם מי שהפיק את השיר המצליח ד"ר רגאיי, יוצר הלחנים הישראלי Mr.Vibes, ובעזרת חברים רבים שליוו אותה במהלך מאבקה, השיר יצא לאור באפריל 2014.

מארגני הפסטיבל הודיעו השבוע (א') כי שושה והרכב "הברנג'ה" איתו היא מופיעה, נבחרו להופיע עם השיר בפסטיבל Stepping High 2016 שייערך כאמור בסופ"ש הקרוב (5-6.3.16) ביום ש' וביום א'.

שושה אוניימה והרנדג'ה בג'מייקה - תמונה מחשבון הפייסבוק של שושה
שושה והברנג'ה בג'מייקה – תמונה מחשבון הפייסבוק של שושה

בתחילה לא אישרה שושה את השתתפותה בפסטיבל מפאת חוסר תקציב, אך לאחר שקמפיין גיוס ההמונים שהקימה לקראת הטיסה הסתיים בהצלחה, היא הגיעה אמש (ד') לג'מייקה לקראת ההופעה.

ראו עוד:
"ים בעננים" – שירי סטלנים כחול לבן
10 קלאסיקות רגאיי שהפכו להמנוני לגליזציה‎
מריחואנה בראי היפ הופ: על טרנדים של שימוש בסמים

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

דרושים

חדשות
שינוי גודל פונט