מגלגל...

מוכנים לרפורמה: BOL הוסמכה בתקני GMP ו-GAP

חברת הקנאביס הישראלית “BOL” קיבלה היום באופן רשמי את כל התקנים הנדרשים לריבוי, גידול, ייצור ומכירת קנאביס רפואי במסגרת רפורמת המדיקליזציה. בכך הפכה לחברה הראשונה בעולם המחזיקה ברישיונות בתוקף לכל שרשרת הייצור. “נרגשים לקראת דרך חדשה בעולם הקנאביס,” מסר מייסד החברה.

לראשונה בישראל מחזיקה חברה אחת לבדה, בכל הרשיונות התקניים הנדרשים לכל שרשרת הייצור של קנאביס רפואי במסגרת רפורמת המדיקליזציה – החל משלב הגנטיקה, חוות הריבוי, מתקן הגידול והמפעל לייצור ואריזה.

כפי שפרסמנו בשבועות האחרונים כבר קיבלה חברה אחת תקן IMC-GMP למפעל שלה (‘פנאקסיה’), אחרת קיבלה תקני IMC-GAP לריבוי וגידול (‘שיח’) ואחת קיבלה IMC-GAP לריבוי בלבד (‘אילן ביו’).

BOL פארמה” (“שאיפה לחיים” לשעבר) הפכה לפיכך היום (ה’) לראשונה שמחזיקה גם בשני תקני IMC-GAP לריבוי וגידול וגם בתקן IMC-GMP למפעל.

BOL פארמה
פרחי קנאביס במפעל BOL

בשורה זו מצטרפת להודעה האחרונה שפרסמנו על כך ש-BOL השיקה מתקן ייצור שהוא אחד הגדולים בעולם, מה שיחד עם ההודעה כעת מציב אותה בראש החברות המוכנות לממכר מוצרי קנאביס בבתי מרקחת בפיילוט שעתיד להיפתח בשבוע הבא.

BOL גם הגיעה להבנות ראשוניות עם ‘עמיר שיווק’ על השקעה צפויה של כ-100 מיליון ש”ח שהיא עתידה ככל הנראה לקבל בקרוב, ובשבוע שעבר אף היתה הראשונה לקבל רשות להציג צמח קנאביס חי לציבור במסגרת תערוכת החקלאות של ישראל.

עוד חשפנו את מוצרי החברה החדשים שיימכרו בבתי המרקחת: טליקסיר‘ (Telixir), ‘סליקסיר‘ (Celixir) ו’אקווטיר‘ (Equatir) – שמני קנאביס בעלי אחוזי רכיבים פעילים קבועים.

אורי אריאל עם צמח קנאביס וחגי הילמן
חגי הילמן, מייסד BOL, עם השר אורי אריאל ושיח קנאביס ענק

“אני נרגש מאוד,” אומר היום מייסד BOL, חגי הילמן, הפעיל כבר כעשור בענף הקנאביס הישראלי. “דרך ארוכה עברנו, ואני מודה לעובדינו המסורים והנחושים שעמדו במשימה בגאווה וכבוד. ההסמכה היום היא הכרה של הרגולטור במאמצים האדירים שהשקענו ותחילתה של דרך חדשה בעולם הקנאביס לצרכים רפואיים.”

עוד הוסיף הילמן הבטחה מעניינת: “יש לנו שק מלא בהפתעות ואנו נשתמש בו ממש בקרוב,” אמר. “BOL פארמה תוביל את המהפכה הירוקה בעולם התרופות”.

“עכשיו אנחנו פותחים את דלתותינו לשיתופי פעולה עם מגדלי הקנאביס ושאר פעילים בענף,” סיכם. “אנו נהיה הצינור שלהם להעברת התוצרת לשווקים המשוועים לתוצרת איכותית ובסטנדרט גבוה בארץ ובעולם.”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר