מגלגל...

‘הקוצץ’: הדור הבא של הגריינדרים

סטארט-אפ קנדי חדש מציג את הדור הבא של הגריינדרים: גריינדר המורכב מ-8 חלקים (במקום 2 או 4 כנהוג) ומגיע עם מברג מובנה ולהב מסתובב (במקום השיניים הקלאסיות). המוצר זמין לרכישה בפרוייקט מימון המונים בעבור 78$.

תעשיית הקנאביס העולמית ממשיכה להתקדם ולהפיק מוצרים וטכנולוגיות חדשות: חברת סטארט אפ שהוקמה על ידי 3 חברים מהעיר ויניפג שבקנדה, פיתחה טכנולוגיה ועיצוב חדשני לגריינדר (גורס), שכבר מכה גלים בקהילת המשקיעים בקנדה וארה”ב.

הקוצץ: גריינדר מקצועי

הכירו את ‘הקוצץ‘ (The Clipper) – מותג הגריינדרים החדש שצפוי להיות אחד המוצרים החמים בשוק הקנאביס החוקי בשנה הקרובה.

https://www.youtube.com/watch?v=P65itH9Rgb4

בשונה מהגריינדרים המוכרים והנפוצים בשימוש כיום, המורכבים בדרך כלל מ-2 עד 4 חלקים בממוצע, המוצר החדש הוא למעשה גריינדר בעל לא פחות מ-8 חלקים נפרדים עם רשת סינון מתחלפת.

אך הייחוד האמיתי של הגריינדר החדש נמצא בפטנט החיתוך הייחודי שלו: השיניים הקלאסיות המוכרות מהגריינדרים הנפוצים בשימוש היום, הוחלפו בלהב חיתוך מסתובב, שעל פי הצהרת המפתחים מבצע את עבודת החיתוך בצורה טובה הרבה יותר ואינו גורם להצטברות שרף דביק שתוקע את המכשיר.

הגריינדר גם מגיע עם חלק תחתון שלמעשה מתפקד בתור מברג, ומסייע להרכבת ופירוק החלקים השונים מהגוף הראשי על ידי מנגנון מיוחד. חלק זה אמור לשמש גם כמאפרה ניידת לעישון מחוץ לבית.

8 החלקים הראשיים של המוצר החדש - ההבדל העיקרי טמון בלהב המסתובב שמחליף את השיניים הקלאסיות
8 החלקים הראשיים של המוצר החדש – היתרון העיקרי טמון בלהב המסתובב שמחליף את השיניים הקלאסיות

שלושת היזמים שפיתחו את הרעיון – מאט אולסן (Matt Olsen), גרג מונטה (Greg Moneta) וג’סי מר (Jesse Marr) – סיפרו לתקשורת המקומית כי העיצוב המקורי עליו מבוסס המוצר שלהם הוא בן 110 שנים (מטחנת תבלינים עתיקה), אך לאחר כל השיפורים שהם הכניסו בו, הוא נחשב כעת לגריינדר המתקדם בעולם.

ניתן לרכוש את הגריינדר בעבור 78$ בקמפיין גיוס ההמונים שהקימו השלושה באתר אינדיגוגו. המחיר אמנם גבוה לעומת גריינדרים אחרים בנמצא, אכן הוא אמור להיות מוצלח יותר כך לדברי היצרנים.

הקמפיין גייס עד כה מעל 22 אלף דולר מתוך יעד של 25 אלף, עם 9 ימים שנותרו לגיוס. מלבד גיוס ההמונים, מתכננים השלושה לגייס כסף נוסף ממשקיעים שלדבריהם כבר מתעניינים בפרויקט.

יזמי מוצר חדש בשוק הקנאביס - (מימין) מאט אולסן, גרג מונטה וג'סי מר
שלושת יזמי הרעיון (מימין) מאט אולסן, גרג מונטה וג’סי מר

ראו עוד:
סנופ דוג השיק מותג קנאביס חדש משלו
‘פיי קוויק’ – כרטיס אשראי חדש לצרכני קנאביס
“הייז סטיקס”: וופורייזר חדש בהשראת ג’ימי הנדריקס

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר