מגלגל...

הפתעה: הח”כ החדש מעוצמה יהודית בעד לגליזציה של קנאביס

ח"כ צביקה פוגל ממפלגת עוצמה יהודית מפתיע עם עמדה מפורשת בעד לגליזציה של קנאביס, זאת בשונה מראש המפלגה איתמר בן גביר התומך באי-הפללה בלבד. המטרה לדבריו: לעשות דברים בהסכמה ולפגוע בהכנסות של מיליארדים של עבריינים וגורמי טרור

חבר הכנסת הטרי ממפלגת “עוצמה יהודית”, תא”ל במיל’ צביקה פוגל, אמר היום (רביעי) בערוץ הכנסת כי הוא תומך בלגליזציה מלאה של קנאביס בישראל.

ח”כ צביקה פוגל: “בעד לגליזציה של קנאביס”

עמדה זו של ח”כ פוגל מנוגדת לעמדת מפלגת עוצמה יהודית כמו גם לעמדה של העומד בראשה ח”כ איתמר בן גביר, שצפוי להתמנות לתפקיד השר לביטחון פנים ושעד כה הסכים לתמוך באי הפללה בלבד.

לדברי ח”כ פוגל, לגליזציה תוכל לפגוע בסוחרים העבריינים ובגורמי טרור ופשע שמרוויחים מהסחר הלא חוקי בקנאביס בישראל.

“התעשייה הזו מגלגלת כסף לא חוקי שחלקו גם הולך לפעילות חבלנית עוינת לצערינו הרב,” אמר ח”כ פוגל. “אני בעד לגליזציה, אני בעד שכל דבר שאנחנו נעשה יהיה בהסכמה ולא בכפייה ובחוקים מסודרים”.

לדבריו, “כשאני רואה מה קורה… חממות יש להם, הם מגלגלים שם מיליארדים, הכסף הזה קונה נשק, קונה תחמושת ומגיע למקומות שאנחנו לא רוצים שהוא יגיע, אז אני מאמין שאם נעשה לגליזציה גם נוכל לשלוט בזה… אנחנו מדברים על מעגלים לא חוקיים של כסף שרץ פה, גם את זה צריך לעצור”.

מפלגת עוצמה יהודית עצמה, כמו גם ראש המפלגה ח”כ בן גביר, סירבו להשיב לפניית מגזין קנאביס בשאלה האם הדבר נאמר בתיאום איתם או שמא התעוררה כעת מחלוקת בתוך המפלגה בשאל הלגליזציה.

יש לציין לטובה את מגיש התכנית בערוץ כנסת, רועי כ”ץ, שמקפיד להעלות את נושא הלגליזציה ולשאול על כך את חברי הכנסת באופן קבוע בכל ריאיון שהוא מקיים איתם.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר