מגלגל...
x

הפצצה החשודה נתגלתה כבאנג

עוברי אורח דיווחו למשטרה המחוזית בסרסוטה, פלורידה, אודות צעיר המחביא חבילה חשודה מתחת לגשר. למקום הגיעו שוטרי יחידת סילוק הפצצות שהופתעו לגלות בתוך החבילה באנג עטוף היטב.

עוברי אורח בעיר סטסוטה שבפלורידה, זיהו מזוודה גדולה מכוסה בשמיכה המוחבאת באופן חשוד מתחת לגשר וחשדו כי מדובר בפצצה. הם הזעיקו למקום את יחידת השריף המחוזית שהגיעה יחד עם יחידת סילוק הפצצות. כאשר פתחו השוטרים את המזוודה המאיימת, הם גילו להפתעתם באנג (מקטרת מים) המשמש לצריכת קנאביס.

האירוע התרחש ביום שלישי שעבר בעיר הנופש הצבעונית סרסוטה שבפלורידה, כאשר על פי הדיווח הזעיקו מספר עוברי אורח את יחידת השריף המקומית של העיירה בשעות הצהריים המאוחרות, לאחר שזיהו חבילה חשודה מוחבאת מתחת לאחד הגשרים הסמוכים לשדרת ‘טנגלווד’ המרכזית.

השוטרים, שקיבלו שיחת טלפון אודות חשוד בשנות ה-20 לחייו המחביא חבילה חשודה מתחת לגשר והגיעו למקום תוך זמן קצר, הבינו כי ייתכן ומדובר אפילו בפצצה מסוכנת והזעיקו למקום את יחידת החבלנים המשטרתית. לאחר שאבטחו ופינו את זירת האירוע, פנו החבלנים להתעסק עם המזוודה וגילו שהיא מכילה לא יותר מאשר באנג עטוף היטב.

באנג במקום פצצה - ההודעה שיצאה ממשרד השריף בסרסוטה, פלורידה
עדכון הטוויטר שיצא ממשרד השריף

“באנג יוניט”

לאחר האירוע המביך והמשעשע, הגיבה דוברות משרד השריף בשני פרסומים הומוריסטיים בחשבונות הפייסבוק והטוויטר הרשמיים של היחידה, על פיהם יש לשנות את שמה של היחידה מ-“בומב יוניט” (יחידת סילוק פצצות) ל-“באנג יוניט”, לפחות לזמן קצר.

“לאחר שסרקנו את המזוודה בעזרת ציוד הרנטגן, הצלחנו לקבוע כי לא מדובר בחומר נפץ וכי היא מכילה פריט קשיח אחר,” מסר נציג דוברות היחידה. כמו כן, ציינה הדוברות כי בעליו המקוריים של הבאנג יכולים לקבלו בחזרה אם יגיע להזדהות בתחנת המשטרה הסמוכה ויתן עדות על האירוע שהתרחש.

ראו עוד:
נתב”ג: 1.7 ק”ג חשיש הודי נתפס בתוך דרבוקה
מה קורה לזוג מבוגרים אחרי 110 מיליגרם THC?
שוטרים בספרד מתמסטלים מעודף מריחואנה שהחרימו

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר