המשטרה: 8,200 שתילי קנאביס נתפסו ב-25 חממות

שוטרים ולוחמי מג”ב חשפו בסוף השבוע שתי חממות ובהן 5,120 שתילי קנאביס בפוטנציאל שווי של עשרות מיליוני שקלים, לצד 11 חממות קטנות יותר באזור רמת נגב ו-12 חממות בסמוך לרביבים – כך על פי דיווח המשטרה הבוקר (א’). בסה”כ נתפסו 8,120 שתילים ב-25 חממות לגידול מריחואנה דווח.

שוטרי משטרת ישראל ממשיכים במרדף אחר עציצי קנאביס בדגש על מרחב הנגב והבוקר (א’) מגיע דיווח חריג על תפיסה של 25 חממות בסך הכל במהלך הימים האחרונים ובהן 8,200 שתילים.

על פי דיווח המשטרה נתפסו 2 חממות עם 5,120 שתילי קנאביס במושב עמי עוז שבסמוך למושב מבטחים, במועצה האזורית ‘אשכול’ בנגב.

בנוסף מדווחת המשטרה כי תפסה 11 חממות עם 1,490 שתילי קנאביס בשטחי אש בסמוך לרמת נגב וכן 12 חממות עם 1,611 שתילים בין רביבים להר קרן.

עוד דווח על תפיסה של חדר גידול עם 11 שתילים בבית סבתו של תושב דימונה בן 21, שם נמצאו גם כ-300 גרם קנאביס בשקיות.

תפיסת קנאביס על ידי המשטרה

תפיסת קנאביס על ידי המשטרה

על פי הדיווח במלואו: “שוטרי משטרת ישראל ממשיכים לחשוף חממות לגידול מריחואנה בשטחים הפתוחים של מרחב נגב ובדירות מגורים שהוסבו למעבדות סמים וללחום בנחישות כנגד מגדלי ומפיצי הסם באשר הם. עשרים וחמש חממות לגידול מריחואנה ולכ-8,200 שתילי מריחואנה בשווי של עשרות מליוני שקלים, אותרו ע”י לוחמי ובלשי משטרת ישראל בפעילות יזומה למיגור גידול וסחר במריחואנה בימים האחרונים.”

“שובל של ריח חריף ועז של מריחואנה סייע בידי בלשי משטרת ישראל והוביל אותם לאיתורן של שתי חממות בהן 5,120 שתילי מריחואנה במשקל של כ-810 ק”ג בשטח פתוח באיזור מבטחים שבנגב,” דווח. “חממות הענק שמעליהן נפרשה רשת הסוואה, הכילו שורות ארוכות של שתילי מריחואנה בגודל בינוני ומערכות השקייה.”

תפיסת קנאביס על ידי המשטרה

תפיסת קנאביס על ידי המשטרה

“בפעילות מודיעינית של בלשי משטרת ישראל בסיוע לוחמי המשטרה בעיר דימונה, בוצע חיפוש בביתו של תושב העיר שם נתפסו סמים מסוג מריחואנה מחולקים לשקיות קטנות,” דווח עוד. “בחיפוש נוסף בבית סבתו אותרה באחד מהחדרים, מעבדה הכוללת מערכת אוורור והשקייה מוסדרת ובה בה 11 שתילים מריחואנה בוגרים. עוד נתפסו שקיות קטנות של מריחואנה במשקל של כ-300 גר. החשוד (21) נעצר, נלקח לחקירה ובסיומה הועבר למצ”ח.”

“בפעילות של שוטרי משטרת ישראל יחד עם שוטרי מצ”ח, איתרו השוטרים בעומק שטחי אש בסמוך לרמת נגב 11 חממות המכילות כ-1490 שתילי מריחואנה וחממות נוספות ריקות שיועדו לגידול שתילי מריחואנה,” נמסר עוד.

כמו כן דווח כי “עוד באותו היום איתרו לוחמי ובלשי המשטרה בשטחי האש בין רביבים להר קרן 12 חממות ושדות מריחואנה בהם 1611 שתילי מריחואנה במשקל של כ-108 ק”ג”.

“חשבתי שאלו שתילי פקאן,”, הסביר תושב שבט אלעזזמה (34) לבלשי המשטרה את פשר 157 שתילי הקנאביס שגידל בביתו, בעוד אשתו סיפרה לשוטרים שחשבה שמדובר בצמח המלוחיה כפי שבעלה הסביר לה. החשוד נעצר והובא בפני שופט להארכת מעצרו.

תפיסת קנאביס על ידי המשטרה

תפיסת קנאביס על ידי המשטרה

תפיסת קנאביס על ידי המשטרה

בהמשך לדיווח על 25,000 שתילים שנתפסו מתחילת השנה בנגב מסרה המשטרה עוד כי “חשיפת חממות אלו פוגעת פגיעה כלכלית קשה במבצעי העבירה מצטרפת לכ-120 חממות ומעבדות אשר אותרו במהלך פעילות יזומה של שוטרי משטרת ישראל מתחילת השנה במרחב הנגב ולכ-25,000 שתילים במשקל של למעלה משלושה טון וחצי,” מסרה המשטרה.

בנוסף דווח הבוקר על תפיסה של 200 שתילי קנאביס באזור ירושלים, 100 מתוכם על עגלה נגררת.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר