המשטרה: 5,000 עציצי קנאביס נתפסו בצפון

“אחת התפיסות הגדולות באזור” – אחרי סופ”ש פעיל במיוחד מדווחת המשטרה על 5,000 עציצי קנאביס שנתפסו בשדה בצפון הארץ בסמוך למושב ‘אבן מנחם’, אך על פי הסרטון שצירפו נראה כי רוב מוחלט של העציצים ריק מצמחים. “לפחות 1,400 מתוכם כבר החלו להנביט,” נמסר מדוברות המשטרה.

סוף שבוע פעיל במיוחד עבר על משטרת ישראל במרדף אחר עציצי קנאביס ברחבי ישראל. אחרי שלושה דיווחים שונים הבוקר על תפיסות של 270 שתילי קנאביס בסמוך לקרית טבעון, 360 גרם קנאביס בשקיות שנתפסו אצל תלמידים שהתארגנו למסיבת סיום בי”ס וכן 10 פלטות חשיש שנתפסו באזור ירושלים – מדווח על תפיסת ענק של 5,000 עציצי מריחואנה.

על פי דיווח המשטרה תפסו היום (א’) בשעות הצהריים כ-5,000 עציצי קנאביס בשטח מטע חקלאי באיזור מושב אבן מנחם, כשלמעלה מ-1,400 מהם החלו להנביט.

בשעה זו עסוקים עדיין השוטרים באיסוף העציצים, רובם ריקים כאמור אך מחווטים ברשת טפטפות מסועפת למדי.

במקום נתפסו שני חשודים, תושב עכו בן 42 ותושב אבן מנחם בן 50.

“זוהי ללא ספק אחת התפיסות הגדולות והמשמעותיות באזורנו. מדובר בשטח נרחב ביותר המכיל כמות אדירה של סם והעובדה שהצלחנו לשים עליה ידינו, מנעה את הגעתו של הסם לסוחריו”, ציין קצין הבילוש והמודיעין האחראי על התפיסה.

על פי הדיווח: “משטרת ישראל ממשיכה בפעילות מאומצת ונחושה כנגד מגדלי הסמים וסוחריהם: בעקבות פעילות מודיעינית, היום בשעות הצהריים תפסה המשטרה כ – 5000 שתילי מריחואנה בשטח מטע חקלאי באיזור אבן מנחם. בלשי המשטרה עוסקים בשעה זו באיסוף אלפי עציצים, כאשר למעלה מאלף ארבע מאות מהם הנביטו כבר לצמח הסם. במקום נתפסו שני חשודים, האחד תושב עכו בן 42 והשני, תושב אבן מנחם כבן 50. השניים נחקרים בשעה זו בתחנת נהריה ובכוונת המשטרה להאריך מעצרם.

5,000 עציצי קנאביס נתפסו באבן מנחם

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

חדשות
שינוי גודל פונט