המשטרה תפסה עוד סוחר טלגראס – רק עוד 1,500 נותרו

בן 27 מהדרום נעצר לאחר שנחשד כי סחר בקנאביס בקבוצות ‘טלגראס’ תחת הכינוי Superman2019. בממוצע מדווחת המשטרה על מעצר של סוחר טלגראס אחת לשבוע, כך שהמשך המאמץ המשטרתי לעצור את המסחר בקנאביס בישראל יימשך.

משטרת ישראל מדווחת הבוקר (ג’) על מעצרו של א’, סוחר ב’טלגראס’ בן 27 מדרום הארץ, העומד כעת בפני 18 אישומים על סחר בקנאביס.

על פי הדיווח מדובר במעצר שנערך בתום חקירה של משטרת ישראל במסגרתה מתוארים מקרים בהם מכר א’ קנאביס לקטינים ובגירים, חלקם מלוד, שוהם, ראשל”צ ומודיעין.

“תחילתה של החקירה, בפעילות יזומה של משטרת ישראל בעיר לוד, בה נצפה רכב חשוד בעת ביצוע עסקת סמים,” מדווח. “השוטרים ניגשו לבדוק את הרכב ומצאו בו סמים, כסף מזומן וטלפונים סלולריים שעל פי החשד, שימשו את הנאשם לצורך ביצוע העסקאות.”

“על פי כתב האישום, פתח הנאשם חשבון משתמש תחת השם ‘superman2019’ ביישומון ששמו ‘טלגראס’ המבוסס על יישומון ‘טלגרם’, דרכו נוצר קשר אנונימי בין משתמשים שונים לצורך רכישה וקנייה של סמים,” דיווחה דוברות המשטרה.

המשטרה הדגישה בדיווח כי “עוד עולה מכתב האישום שהנאשם מספק לקונים שירותי ‘משלוח’ ברכבו הפרטי תמורת סכום של 50 ₪ לכל משלוח, לא כולל התשלום עבור הסם”.

א’ נעצר בתאריך 15/10/17 ומעצרו הוארך מעת לעת בבית משפט השלום בראשל”צ. בשבוע שעבר הגישה כאמור התביעה המשטרתית כתב אישום בעניינו, בקשה לחילוט רכבו ובקשה לעצרו עד תום ההליכים, בגין סחר בסמים.

בקבוצות טלגראס השונות חברים כבר למעלה מ-1,500 סוחרים, כך שמאמצי המשטרה לעצור בערך סוחר אחד בשבוע בממוצע, צפויים להעלות חרס.

כזכור ב-19 באוקטובר עצרה המשטרה סוחר טלגראס אחד וב-2 באוקטובר נעצרו 3 סוחרי טלגראס נוספים.

כזכור אתמול (ב’) דווח על דיל שרקמה המשטרה עם סוחר הרואין, שזכה לקבל 80 אלף ש”ח ומחיקת 6 כתבי אישום בגין סחר בסמים קשים, עבור מידע שיוביל למעצר סוחרי טלגראס.

חדשות