המשטרה תפסה ג’אראס, וקס, עטי אידוי ושמני קנאביס במיתוג “קוקיז”

מגוון סוגי מיצויי קנאביס כולל ג'אראס, וקס, רוזין ועוד, וכן שמני קנאביס ועטי אידוי - כולם באריזות של מותג הקנאביס הבינלאומי Cookies, נתפסו בחולון. מדובר ככל הנראה באריזות מזויפות, לפחות בחלק מהמוצרים. שני תושבי העיר נעצרו

שני תושבי חולון בשנות ה-20 לחייהם נתפסו היום (חמישי) כשברשותם שלל סוגי מוצרי קנאביס באריזות הנושאות את מותג הקנאביס האמריקאי המצליח קוקיז (Cookies). בין המוצרים – עטי אידוי ושמנים במותג “קוקיז”, שמנים במותג “למונייד” וכן קופסאות עם ג’אראס, וקס, רוזין וסוגי מיצויי קנאביס נוספים.

על פי דיווח המשטרה “היחידה המרכזית של משטרת ישראל במחוז ת”א ערכה היום פעילות יזומה בחולון במסגרתה ערכו חיפוש ממוקד בבית וחשפו מצבור עצום של חומרים החשודים כסם מסוגים שונים המחולקים למנות ומיועדים עפ”י החשד לסחר”.

עוד על פי הדיווח “בין החומרים שתפסו בלשי הימ”ר, נמצא חשיש, מריחואנה, שמן קנאביס וערכות של סיגריות אלקטרוניות המכילות חומר החשוד כסם כאשר אלה הועברו אל מעבדות הזיהוי הפלילי של משטרת ישראל להמשיך מיצוי ראיות.”

המותג “קוקיז”, שמקורו בשוק הקנאביס החוקי בקליפורניה ומשווק ברחבי ארה”ב ובקרוב גם בקנדה, נחשב לאחד המותגים המצליחים בעולם בתחום הקנאביס והחל לאחרונה לפעול גם בישראל, כולל סניף “למונייד” שנפתח בירושלים ושייך לקוקיז.

הפעילות של קוקיז בישראל מתבצעת במסגרת שיתוף פעולה של המותג עם חברת אינטרקיור הישראלית בהובלת רה”מ לשעבר אהוד ברק. אינטרקיור היא בעלת חברת הקנאביס הותיקה קנדוק וכן בעלת השליטה ברשת חנויות הקנאביס “גבעול”. בשבועות הקרובים צפויים להיכנס לשיווק בישראל כמה מזני הקנאביס של קוקיז הגדלים בחוות חברת קנדוק בישראל.

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר