מגלגל...

המשטרה עצרה את הנהג שדיווח על בריחת 6 המחבלים מכלא גלבוע

מוטי, נהג המונית שהתפרסם בחודש שעבר כשהיה הראשון לדווח למשטרה על בריחת 6 המחבלים מכלא גלבוע ואמור לקבל אות הוקרה מהמשטרה על המעשה, נעצר בחשד לגידול קנאביס במרתף בישוב כפר תבור

בלשי משטרת עפולה גילו בשבוע שעבר כי אחד משלושת החשודים בגידולם של 24.5 ק”ג של קנאביס בכפר תבור, ישוב בצפון הארץ, הוא לא אחר מאשר מוטי, נהג המונית שהיה הראשון שדיווח למוקד 100 של המשטרה על בריחת האסירים הבטחוניים מכלא גלבוע לפני כחודש.

הוא נתפס יחד עם אחיו ובן משפחה נוסף תושב נוף הגליל בסוף השבוע האחרון בחשד לגידול קנאביס לצרכי מסחר במרתף בית בישוב כפר תבור, כך על פי דיווח באתר מיינט.

מוטי, שאמור לקבל בקרוב אות הוקרה מהמשטרה על גילוי אזרחות טובה, התפרסם בתקשורת אחרי ששיחתו מול המוקד של 100 פורסמה בכלי התקשורת ובה הוא נשמע מדווח על שלושה חשודים שנראים בשדות תוך נסיעה לילית מבית שאן לעפולה.

בריאיון שנערך עמו באותם ימים אמר מוטי: “קלטתי שזה אירוע חריג. ראיתי פתאום מצד שמאל כמה דמויות רצות, הם נתנו ספרינט מהכיוון של הכלא וכשראו אותי חוצה את הכביש הם ניסו להתחבא מאחורי שיחים. ראיתי אותם ממש ליד חומות הכלא, ליד הקיר החיצוני”.

עוד הוסיף אז כי “חשבתי שלא יאמינו לי אם אדווח על שישה אנשים שרצים בלילה, חשבתי שאני הוזה, נכנסתי לסרטים. אמרתי לעצמי שאולי מדובר בעובדים תאילנדים שרצים, ואז עשיתי כל מיני גלגולים במוח ואמרתי לעצמי שזה לא ייתכן שזה תאילנדים. המשכתי קצת לצומת הבא ומיד חייגתי למוקד 100 של המשטרה ודיווחתי מה שראיתי”.

בימים הקרובים המשטרה צפויה להגיש נגדו ונגד שאר החשודים כתב אישום.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר