טוען...

המשטרה חשפה 22 חממות קנאביס בדרום: 11,000 שתילים הושמדו

המשטרה מדווחת על מבצע רחב היקף במהלכו הושמדו 11 אלף צמחי קנאביס שנתפסו ב-22 חממות באזור המחוז הדרומי.

במשמר הגבול של משטרת ישראל ומחוז דרום מסכמים יומיים של מבצע במהלכו אותרו 22 חממות לגידול קנאביס שהכילו כ- 11,200 שתילי קנאביס. נעצרו 35 חשודים.

עלפי דיווח המשטרה הבוקר (ג’) הגיע לסיומו מבצע אכיפה גדול במחוז הדרומי של משטרת ישראל בו לקחו חלק מאות לוחמי מג”ב, שוטרים ומתנדבי משטרה בשיתוף הסיירת הירוקה, רשות הטבע והגנים וארגוני אכיפה נוספים.

במהלך המבצע פשטו הכוחות על מספר איתורים בנגב בהם חשד לגידול וסחר בקנאביס. בפעילות אותרו 22 חממות סמים שהכילו כמות גדולה של כ-11,200 שתילי קנאביס.

תפיסת 22 חממות קנאביס

תפיסת 22 חממות קנאביס

לדברי המשטרה מדובר בחממות שהוקמו בשטח, לרוב בשטחי אש בדרום תוך הסוואתן עם שיטות מיוחדות בכדי שלא יחשפו. בחממות נמצאו מערכות השקייה, מרססים וציוד חקלאי שהוחרם. “בנוסף נתפסו כ-10 ק”ג חומר החשוד כסם מסוג קנאביס המוכנים למכירה,” נמסר.

ק’ מג”ב שפיקד על הפעילות מסר: “מדובר בכמות ענקית של שתילים וחומר החשוד כסם בשווי מוערך במאות מיליוני שקלים. אל מול הניסיונות של העבריינים לגדל סמים במקומות נידחים בנגב אנו נמשיך לפעול עם כל האמצעים העומדים לרשותינו למיגור התופעה ולהעמדת העבריינים לדין”.

תפיסת 22 חממות קנאביס

תפיסת 22 חממות קנאביס

מהמשטרה נמסר בתגובה כי “פעילות זו הינה חלק מהמאבק המתמשך של משטרת ישראל בשהייה הבלתי חוקית, בהחזקת אמצעי לחימה, שהייה בישראל וכן בנגע הסמים, בדגש על סוחרי סמים, מגדלי ומפיצי הסם בניגוד לחוק”.

עוד נמסר כי “משטרת ישראל תמשיך לפעול בנחישות לאכיפת החוק ולשמור על שלום הציבור ובטחונו, בכל זמן ובכל מקום.”

תפיסת 22 חממות קנאביס

תפיסת 22 חממות קנאביס

תפיסת 22 חממות קנאביס

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר