המשטרה השמידה 62,000 צמחי קנאביס שאותרו בשטחי אש בנגב

יותר מ-62,000 צמחי קנאביס וכ-5 קילוגרם פרחי קנאביס אותרו בשטחי אש של צה"ל בנגב והושמדו על ידי כוחות משטרה

המשטרה מדווחת על השמדת 62 מתחמים לגידול קנאביס ובהם 62,880 צמחי קנאביס וכן 5 ק”ג פרחי קנאביס מוכנים להפצה שאותרו בשטחי אש של צה”ל באזור הנגב המערבי.

על פי הדיווח לוחמי יס”מ נגב, שוטרי תחנות אופקים ודימונה ממרחב הנגב בשיתוף לוחמי מג”ב, פקחי הסיירת הירוקה וצה”ל, “פשטו היום על 62 המתחמים אשר נחשדו כשטחי גידול מריחואנה בשטחי האש של בסיסי צה”ל בדרום”.

לדברי המשטרה, “בכך הגיעה לסיומה פעילות משותפת עם המערך האווירי של משטרת ישראל למיפוי וסימון האזורים החשודים ככאלו בהם מגודלים בניגוד לחוק צמחי המריחואנה”.

השמדת שדות קנאביס בנגב על ידי המשטרה
השמדת שדות קנאביס בנגב על ידי המשטרה
השמדת שדות קנאביס בנגב על ידי המשטרה

“הכוחות הרבים אשר פעלו במיקוד אכיפה איתרו את המתחמים חישפו את השטח ותפסו את ציוד הגידול והתשתיות של 62 המתחמים תוך השמדתם בו במקום של כ-62,880 צמחי מריחואנה וכ 5 ק”ג חומר יבש מוכן להפצה,” דווח.

“מדובר בתפיסת הפעלה מתמשכת בהתמודדות אל מול נגע הסמים המסוכנים,” נמסר מהמשטרה. “לא עוד תפיסה ואיסוף החומר הצמחי אל תחנות המשטרה תוך השקעת משאבים רבים אלא טיפול בשורש ביצוע העבירה בו במקום”.

עוד מסרה המשטרה כי “אנו פונים לציבור, מי שמהלך טיול באזורים אלו נחשף לגידול מסוג זה מתבקש לעדכן את משטרת ישראל ונפעל להשמדת הצמחים”.

כזכור, לפני כחודשיים נחשפה במגזין קנאביס שיטה לאיתור שדות הקנאביס בנגב, באמצעות מערכת מפות ממשלתית הזמינה לציבור (ראו כאן).

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר