המשטרה הגיבה מהר מהצפוי להלשנה בפייסבוק על מעשן קנאביס

רבים מדווחים בדף הפייסבוק של המשטרה על עוולות שונות, וזוכים במרבית המקרים להתעלמות. זה לא מה שקרה כאשר גולש הלשין בדף המשטרה על גולש אחר שכתב כי הוא מעשן קנאביס להנאתו בניגוד לחוק. התגובות להלשנה היו נוקבות.

גולש בכינוי Itay Sen הלשין הבוקר (ה’) בדף הפייסבוק של המשטרה על גולש אחר בכינוי Yoss Yossef שהודה כי הוא מעשן קנאביס להנאתו.

הרקע להודאתו של Yoss על צריכת הקנאביס היה נסיון שלו להראות כי החוק לא תמיד צודק ולכן לא תמיד צריך לאמץ אותו ללא ביקורת. “כאדם שצורך חומרים אסורים אני חושב שיהיה קצת צבוע מצידי להטיף למישהו אחר על החוק,” כתב.

בתגובה כאמור הדביק Itay צילום מסך של ההודאה בדף המשטרה וכתב כי “המשתמש Yoss Yosef הצהיר שהוא צורך חומרים אסורים בחוק. לא יודע אם זה דורש טיפול משטרתי, אבל בכל זאת אני מצרף צילום מסך”.

פייסבוק משטרה
הגולש הלשין למשטרה על גולש אחר שהודה שמעשן קנאביס והמשטרה הגיבה במהירות מפתיעה. התגובות לא איחרו להגיע.

למרבה הפלא – ובניגוד גמור לפניות אחרות של אזרחים לדף הפייסבוק של המשטרה – מנהל העמוד הגיב בתוך דקות בודדות וביקש לקבל את הפרטים המדוייקים של האיש שהודה כי הוא צורך “חומרים אסורים בחוק”.

פוסט ההלשנה זכה מיד לעשרות תגובות נזעמות – הן על המשטרה שלפתע עונה במהירות רבה על תלונות של אזרחים, ודווקא כשמדובר בעבירה מינורית כל כך, אך בעיקר על הגולש המלשין שספג קיטונות של בוז וביקורת מצד הגולשים.

גם זה בטח יעניין אותך

“דקטטורים מסוגם של סטאלין ומאו בנו משטרי אימה שהתבססו על שטינקרים קטנים ומגעילים שניצלו חוקים אכזריים כדי לקדם את עצמם או מתוך נקמנות גרידא, ממש כמו איתי כאן,” כתב הגולש דן גפן. “אתה הבן אדם הכי אפס שאי פעם ראיתי,” הוסיף הגולש שי דשא.

וכך זה נמשך:

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר