המשביר לגנן: דף פייסבוק חדש מלמד איך לגדל מריחואנה

דף פייסבוק חדש ילמד אתכם איך לגדל קנאביס איכותי בבית. “בדף זה תוכלו להיעזר בצוות מגדלים עם כל שאלה שנוגעת לגידול קנאביס 24/7,” הם מבטיחים.

מהפכת הגידול הביתי צוברת תאוצה: בעקבות סגירת הגבולות ומקורות הברחת החשיש ממצרים, התרחבה תופעת הגידול הביתי בישראל. בכל יום נכנסים לארץ עשרות חבילות זרעים מחו”ל ורבים פונים לתחביב החדש אשר חוסך כסף רב ומבטיח תוצרת בריאה ואיכותית.

ראו גם: סטודנטים מממנים את הלימודים באמצעות גידול קנאביס
ראו גם: כמה עולה לגדל גראס בבית – והאם שווה להפוך את זה לעסק

כעת, דף פייסבוק חדש בשם “המשביר לגנן“, מלמד את הגולשים כיצד לגדל קנאביס איכותי בבית ובחוץ. העמוד החדש, שעובד בשיתוף פעולה עם מדריכי הגידול ועם פורום הגידול של ‘מגזין קנאביס’, מפרסם מדריכים שונים לגידול ביתי וכן תמונות של גידולים ביתיים ששולחים הגולשים.

גידול קנאביס בחוץ - תמונות גולשים
גולשים יוצרים

“אני בן 26, שחקן קולנוע ובן אדם נורמטיבי,” מספר ג’, מפעיל הדף. “אבל לא תמיד הייתי כך. היו לי הרבה בעיות נפשיות בתור נער מתבגר, בעיקר דיכאון וחרדה, לקחו אותי לפסכיאטר והוא נתן לי תרופות נגד חרדה כמו זנקס, מאוחר יותר גם רטלין. התרופות האלו גרמו לי רק להתמכרות קשה, כאבי ראש והפרעות בשינה. עד שגיליתי את הצמח הזה והתחלתי ללמוד את האמת עליו.”

ג’, שמעיד כי הוא בעצמו התנגד בעבר לקנאביס וחשב שמדובר בסם מסוכן, הצליח בעזרת הצמח לחזור לחיים. “אני משתמש בו מעת לעת ומאז אני לא בחרדות, ללא דיכאונות, ובעיקר עובד ונהנה מהרגע,” הוא מספר. “אבל לא הכל טוב. ברגע אחד אתה מבין שאתה עבריין בעיניי המדינה בה אתה חי. אתה עבריין כי אתה משתמש בצמח במקום לקנות תרופות קשות. הרי היום זה ברור לי – הממשלה רוצה שליטה בצמח כדי להמשיך למכור לנו סיגריות ואלכוהול, תרופות מהונדסות שידפקו לנו את הראש. הגענו למצב ששר החינוך מתראיין ומעודד שימוש בתרופות האלה.”

“פתחתי את הדף יחד עם חמישה חברים מאזורים שונים בארץ,” הוא ממשיך. “כולנו מגדלים את הצמח הנפלא הזה שנים. פתחנו את הדף כי אנחנו רוצים לשחרר את הצמח, כדי להבהיר לממשלה שאנחנו לא רוצים חוק בעד הצמח, כי זה צמח. ומי הוא החוק שיגיד לנו איזה פרח לשתול בגינה? החירות היא מעל החוק.”

גידול קנאביס ביתי - תמונות גולשים
גולשים יוצרים
גידול קנאביס ביתי - תמונות גולשים
גולשים יוצרים

לכניסה לדף לחצו כאן.

ראו עוד: המשתלה: דף פייסבוק מחלק קנאביס בחינם
ראו עוד: חדש בפייסבוק: בנק הזרע – זרעי קנאביס בחינם

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

חדשות
שינוי גודל פונט