‘המפ בלו’ – ליין ג’ינסים מקנאביס

‘המפ בלו’, מותג ג’ינסים אמריקאי חדש שקם בימים אלה באמצעות גיוס המונים, מנסה לחולל מהפכה בענף האופנה ולהכניס את בד ההמפ למיינסטרים, מתוך מטרה לייעל את תעשיית הטקסטיל ולהוריד את הפגיעה בסביבה.

אחד מהשימושים הרבים של צמח ההמפ בתעשייה, הוא ייצור של בדים חזקים ואנטי-בקטריאליים. מותג אמריקאי חדש בשם ‘המפ בלו’ מנסה לחולל מהפכה בענף האופנה ולהכניס את בד ההמפ לארונות הבגדים של כולנו, בצורת הבד המפורסם ביותר בעולם – הג’ינס.

בגדים למען עתיד טוב יותר

בלו המפ‘ (Blue Hemp) הוא מותג ג’ינסים אמריקאי המיוצר על ידי חברה חדשה מלוס אנג’לס שבקליפורניה הנושאת את אותו השם. המוצר העיקרי של החברה הוא כמובן מכנסי ג’ינס, אך כחלק מקו המוצרים מייצרת החברה גם ג’קטים מאותו הבד.

רובין ליין - מנכ"לית 'המפ בלו'
רובין ליין – מנכ”לית ‘המפ בלו’

כל מוצרי החברה עשויים מתערובות המפ וכותנה בלבד, כולל הכפתורים, חוטי התפירה ואפילו התוויות. בנוסף גם האריזות בתוכן הם מגיעים עשויות מהמפ, זאת למען מתן דגש על היותו של ההמפ חומר גלם איכותי וירוק יותר לעומת התחליפים.

לפי דבריה של מנכ”לית החברה רובין ליין (Robin Lane) מעבר לבגידוד העשוי מהפ ייקדם במהירות לגליזציה של ההמפ בכלל היבשת, המהווה את אחד המפתחות לעתיד בר-קיימא.

כחלק מהקמפיין שלה, החברה מקשרת את הבגדים באופן ישיר למועדות סביבתית וnעלה את רמת המודעות הציבורית לנושא ההמפ בארה”ב, כשהמטרה העיקרית של החברה היא לגליזציה פדרלית של גידול המפ לצרכי תעשייה, כפי שנעשה באופן מקומי בקולורדו ובקנטקי.

גם זה בטח יעניין אותך
ביגוד מבד המפ - לעתיד טוב יותר לסביבה
ביגוד מבד המפ – לעתיד טוב יותר לסביבה

קמפיין גיוס ההמונים של החברה באתר ‘קיקסטארטר’ הסתיים בהצלחה וגייס כמעט 30 אלף דולר (עם יעד של 25 אלף). את קולקציית המוצרים שמציעה החברה תוכלו למצוא כאן.

צפו: למה דווקא המפ? – סרטון הקמפיין של ‘המפ בלו’

ראו עוד:
מחקר גנטי מסביר: מה ההבדל בין המפ למריחואנה
זרעי המפ – מזון על בריאותי אולטימטיבי
סוללות קנאביס להטענת הסמארטפון בשניות

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר