“המעצר הקל של השנה”: עישנה ג’וינט בחניית משטרה

תושבת שיקגו, ארה”ב, נתפסה מעשנת מריחואנה בתוך רכבה כשחנתה במקום השמור לניידות בלבד – בתוך מגרש חנייה משטרתי. “זה המעצר הכי קל שהיה לנו השנה,” אמרו השוטרים שעצרוה בתגובה.

אליזבת’ קלבה (Elizabeth Klebba), תושבת העיר שיקאגו, אילינוי, נעצרה בשבוע שעבר (ג’) בעודה מעשנת מריחואנה במגרש החנייה של תחנת המשטרה, כך על פי הדיווח בארה”ב.

באירוע, שכונה על ידי שוטרים ממשטרת ריוורסייד (Riverside) המקומית בתור “מעצר הקנאביס הקליל של השנה”, נתפסה אליזבת’ מעשנת מריחואנה בתוך רכבה, שחנה לא רק בתוך מגרש החנייה הסמוך לתחנת המשטרה, אלא במקום שמור לניידות בלבד.

תומאס וייטזל, מפקד תחנת ריוורסייד: "לחשוב שאדם יעשה את זה, זה פשוט אבסורד." (שיקגו: אישה נעצרה מעשנת מריחואנה בחנייה של התחנה)
תומאס וייצל, מפקד תחנת ריוורסייד: “לחשוב שאדם יעשה את זה, זה פשוט אבסורד”

אם לא היה די באירוניה הכרוכה במקרה, אליזבת’ חיכתה ברכב מלכתכילה לחברתה, שהואשמה יומיים קודם לכן בנהיגה תחת השפעת אלכוהול (DUI) וניסתה באותו היום לקבל בחזרה את רכבה המוחרם.

בזמן שישבה ועישנה ברכב, הגיע למקום שוטר שביקש ממנה לצאת מהרכב וביצע בו חיפוש בהסכמתה. בחיפוש נמצאו 10 גרם מריחואנה וכן שני כלי עישון (ככל הנראה מקטרות).

כעת היא צפויה להיות מואשמת בשלוש עבירות שונות: החזקה של קנאביס, החזקת כלי עישון וכן חנייה שלא כדין.

“לחשוב שאדם יכנס למגרש חנייה משטרתי, יחנה במקום ששמור לניידות בלבד, ואז יעשן ג’וינט ברכב בצורה פומבית וגלויה – זה פשוט אבסורד,” אמר בראיון תומאס וייצל (Thomas Weitzel), מפקד תחנת ריוורסייד, “עישון קנאביס הפך לשגרתי כל כך באמריקה, שאנשים פשוט לא חושבים פעמיים היכן הם מעשנים, אפילו לא בתוך שטח תחנת משטרה.”

ראו עוד:
צפו: קוסם מציע מריחואנה לשוטר – ויוצא מזה נקי
תביעה הוגשה נגד השוטרים שגנבו עוגיות חשיש
10 מקומות טובים להחביא בהם את הגראס שלכם

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר