המיליארדר הישראלי מייסד WeWork נכנס לעסקי הקנאביס

אדם נוימן חתם על שותפות בחברת הקנאביס הרפואי 'קנדוק' הנסחרת בבורסה תחת מניית 'אינטרקיור'. הוא ישקיע בחברה 17 מיליון שקל בעבור 5 אחוז ממניות החברה. בכך הוא מצטרף לאהוד ברק אשר מונה לאחרונה כיושב ראש דירקטוריון החברה.

אדם נוימן, 39, מייסד חברת WeWork המוערכת בשווי של 20 מיליארד דולר עם 156 סניפים ברחבי העולם, נכנס לעסקי הקנאביס. הונו האישי מוערך ב-2.6 מיליארד דולר.

אדם נוימן
אדם נוימן

נוימן, שהוא גם אח של הדוגמנית עדי נוימן, יהיה שותף בחברת הקנאביס הרפואי הישראלית הותיקה “קנדוק” הנסחרת בבורסה במניה בשם “אינטרקיור”.

בעבור 5% ממניות החברה יעביר נוימן 17 מיליון ש”ח.

כזכור לפני מספר שבועות דיווחה קנדוק על מינויו של ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק כמי שיעמוד בראש הדירקטוריון שלה ומיד זכתה לזינוק בשווי מניותיה.

גם הבוקר, עם הדיווח על הצטרפותו של נוימן, עלה שווי מניית החברה במעט. את הגיוס לחברה הוביל המיליארדר השוויצרי גרי פגל המקורב לאהוד ברק.

בעל השליטה בחברה טרם השלמת הגיוס הנוכחי הוא משקיע הביומד אלכס רבינוביץ’ (38%), יחד עם מודי בן שך (6%). כעת יהפוך גם פגל השוויצרי לבעל עניין בחברה.

במהלך 2017 קנדוק רשמה, על פי דיווחיה, הכנסות של 6.1 מיליון שקל ורווח של 0.6 מיליון שקל מפעילותה בישראל.

אינטרקיור מכוונת את החברה לרישום בנאסד”ק ולפעילות גם בחו”ל, אם באמצעות ייצוא מישראל במידה והייצוא יותר ואם באמצעות הקמת חוות מחוץ לישראל.

מאז ההודעה על כניסתה לתחום הקנאביס ביולי האחרון עלתה מניית החברה ב-1,300%.

חדשות