המיליארדר הבריטי ממליץ להורים: “תעשנו ג’וינט עם הילד”

“הם בכל מקרה הולכים לעשות את זה, אז עדיף לכם להיות לידם”: ריצ’רד ברנסון, הבעלים של תאגיד הענק “וירג’ין” ומיליארדר מפורסם בפני עצמו, מוכר כבר כאחד ממובילי הקריאה ללגליזציה בעולם, אך השבוע הפתיע רבים כשקרא להורים לעשן ג’וינט קנאביס עם ילדיהם.

המיליארדר הבריטי ותומך הלגליזציה המפורסם ריצ’רד ברנסון, בעליו של תאגיד “וירג’ין” (Virgin) העולמי, נאם השבוע (ג’) בשיקגו אל מול קהל של יזמים ומשקיעים וחילק גם טיפ מאד לא שגרתי להורים.

ריצ'רד סם ברנסון
ריצ’רד ברנסון עם בנו סם: “תעשנו ג’וינט עם הילדים – הם גם ככה יעשו את זה”

במהלך נאומו שנערך במרכז הכנסים המכובד ‘McCormick Place‘, ענה ברנסון למשתתף מהקהל ששאל כיצד ניתן לחנך ילדים באופן נכון בנושא קנאביס.

בתשובה קבע ברנסון כי הורים צריכים פשוט לעשן ג’וינט ביחד עם ילדיהם. “הורים צריכים להצטרף לג’וינט עם הילדים, כי הם הולכים לעשות זאת בכל מקרה ועדיף לכם להיות לידם,” הסביר. “אסור לתת להם לברוח החוצה ולעשות את זה לבדם בהיחבא.”

בהמשך לתגובתו המפתיעה, שעל פי הדיווח בתקשורת עוררה גל צחוק רם, הוסיף ברנסון כי הוא חבר בוועדה הבינלאומית לסמים של האו”ם וכי הוא שואף לקדם את הרעיון לפיו בעיית השימוש בקנאביס היא בעיה בריאותית ולא בעיה פלילית. ברנסון ציין כי אינו רואה כל פסול בלתת לילדים בוגרים את האפשרות להתנסות בקנאביס בסביבה מבוקרת, בתור צעד חינוכי ומעשיר.

בעבר התבטא כאמור ברנסון לא רק בעד קידום אי הפללת הצרכנים אלא גם ישירות נגד המלחמה בסמים אותה כינה “עסק כושל שיש לסגור”. בסוף השנה שעברה הוא אף חשף מסמך סודי של האו”ם בו פורטה הגישה כלפי רעיון אי ההפללה. ברנסון קורא מזה שנים ללגליזציה של קנאביס וממובילי המפורסמים שמעיזים להיחשף בנושא רגיש זה.

גם זה בטח יעניין אותך

ראו עוד:
מדריך להורים: איך לדבר עם הילדים על סמים
האם וכיצד כדאי לספר להורים על קנאביס

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר