מגלגל...

המטרו של ברלין מציע כרטיסי נסיעה אכילים מועשרים בשמן זרעי קנאביס

‏מי שנמצא בברלין בימים הקרובים יכול לרכוש כרטיס תחבורה יומי (8.80 יורו) ובסוף היום לאכול את הכרטיס, שמיוצר (רק עד יום שישי הקרוב, כולל) מנייר אכיל המועשר ב-3 טיפות של שמן המפ (שמן זרעי קנאביס). לא כדאי לצפות להשפעה כלשהי מכיוון ששמן זרעי קנאביס לא מכיל רכיבים פעילים כמו THC

חברת התחבורה הציבורית של ברלין (BVG) המפעילה את המטרו בעיר החלה להציע לנוסעים בבירה הגרמנית הזדמנות לרכוש כרטיסי נסיעה יומיים הספוגים בשמן המפ (שמן זרעי קנבוס) ומציינת כי הם בעלי “אפקט מרגיע”.

יש לציין ששמן זרעי המפ אינו בעל השפעה אמיתית, אלא רק כמעין גימיק, אך למרות זאת יחד עם לוגו של עלה קנאביס על הכרטיסים סביר שלא מעט ברלינאים ירצו לפחות לנסות את החוויה.

הכרטיסים, שעולים 8.80 אירו (9.95 דולר) כל אחד, עשויים מנייר אכיל ומועשרים על פי הדיווח בגרמניה “בלא יותר משלוש טיפות” של שמן המפ.

כרטיסי מטרו BVG ברלין עם שמן המפ

BVG מבהירה עם זאת גם היא כי השמן מופק מהזרעים של צמח הקנאביס שבניגוד לפרחים לא מכיל אף אחד מהחומרים הפעילים כמו THC.

כתוצאה מכך, אומרת BVG, השמן על הכרטיסים – שתקפים ל-24 שעות – “לא מזיק לבריאות” ו”חוקי לחלוטין”.

“בדרך זו אתה יכול לטייל ללא טרחה ברחבי ברלין כל היום ואז פשוט לבלוע את את המתח של חג המולד שלך יחד עם הכרטיס”, אמרה החברה.

כרטיסי מטרו BVG ברלין עם שמן המפ

BVG ציינה עוד כי הרעיון אינו מהווה עניין של נקיטת עמדה פומבית בדיון על הלגליזציה של קנאביס שמתרחש כיום באופן מוגבר בגרמניה על רקע החלטת הקואליציה החדשה שהושבעה בשבוע שעבר לקדם אישור לשימוש חוקי לפנאי בקנאביס.

“אנחנו נגד כל סוג של שימוש בסמים – לא חוקי או חוקי”, מסר נציג החברה. עם זאת, הוסיף: “אנחנו בעד גישה פתוחה יותר לחומרים בלתי מזיקים. שמן המפ אינו מזיק באופן עקרוני, בדיוק כמו שמן חמניות, זרעי דלעת או שמן זית”.

BVG הפכה ידועה בכמה מהתחבולות השיווקיות המוזרות שלה לאורך השנים. למשל, מאות אנשים התגודדו לאורך תורים ארוכים בשעות בוקר מוקדמות בשנת 2018, כאשר BVG השיקה זוג נעלי ספורט של אדידס במהדורה מוגבלת שיכולות גם הן לשמש גם ככרטיס שנתי למטרו.

הנעליים, מצוידות בכרטיס שנתי בשווי רגיל של 761 אירו, נמכרו במחיר של 180 אירו ונשאו עיצוב זהה לכיסויי מושבי הרכבת של ברלין.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר