טוען...

“המטרה: בראוני” – משפחת פשע פירסמה צו הריגה נגד כלב גישוש של המשטרה

משפחת פשע בריו דה ז’נרו, ברזיל, פירסמה גזר דין מוות על לברדור חום בשם ‘בוס’ לאחר שגילה 300 ק”ג מריחואנה וחשיש שהיו שייכים לחבר משפחה.

“בוס בן ה-5 הוא הכלב שממנו חוששים העבריינים יותר מכל,” סיפר גורם במשטרת ריו. “הוא הכלב הטוב ביותר מ-68 הכלבים שברשותינו והיחיד שמסוגל למצוא אפילו פילטר של ג’וינט שקבור באדמה.”

בוס כלב הגישוש המשטרתי
בוס כלב הגישוש המשטרתי

משפחת פשע, השוכנת בשכונת העוני ‘מנגינוס’ בריו, הוציאה צו על ראשו של בוס, הלברדור המשטרתי, לאחר שבגללו נתגלו שקי מריחואנה וחשיש שהוחבאו בתוך קיר בטון בביתם. בני המשפחה ניסו לטמון מלכודת לכלב והניחו שקית מריחואנה על פתח של בור ביוב פתוח, אך הכלב מצא את השקית ולא נפל לבור.

לאחר מספר ימים, שוטרים שנסעו בפטרול בשכונה בצפון העיר עלו על תדר רדיו בו נמסרה הודעה מטעם ראש המשפחה. “המטרה: בראוני” היתה כותרת ההודעה שהתייחסה לצבעו החום של בוס, הלברדור המשטרתי.

בוס וחבר עם שקי המריחואנה
בוס וחבר עם שקי המריחואנה

סרן ויטור ואלה, מיחידת הכלבים של המשטרה הצבאית בריו, סיפר שבוס ימשיך לעבוד כרגיל אך מעתה יישמר על ידי צוות של לא פחות מתשעה שוטרים. “מאז 1955, כשנפתחה יחידת הכלבים לראשונה, מעולם לא נפגע לנו כלב,” אמר ואלה. “בוס תמיד היה כלב מצטיין וזו גם הסיבה שהוצא הצו על ראשו, אבל זה לא יעצור לא אותו ולא אותנו מלהמשיך ולעשות את עבודתינו.”

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר