‘המחתרת’ מורידה מחירים: מעכשיו קנאביס ב-80 ש”ח לגרם

כוחות השוק: כנראה בנסיון להתחרות ב’טלגראס’, הפיצו היום מנהלי ‘המחתרת’ הודעה חדשה בה הכריזו על הורדת מחירים גורפת: גרם קנאביס ב-80 ש”ח, גרם חשיש ב-50 ש”ח וכן הנחה של 10% נוספים למטופלי קנאביס רפואי ולחברי מועדון הצרכנות החדש ‘420’.

בחודש שעבר מחו מנהלי ‘המחתרת‘ – הארגון למכירות קנאביס במשלוחים – על אופן ההתנהלות של מנהלי ‘טלגראס‘, המעודדים מכירת קנאביס גם לבני נוער.

ביקורת זו עוררה דיון בעד-ונגד בתגובות. רבים טענו כי מדובר בהפגנת קנאה מצד ‘המחתרת’ להצלחה המסחררת של ‘טלגראס’ בחודשים האחרונים, בעוד אחרים בירכו על התחרות שנוצרה בשוק מכירות הקנאביס בישראל.

ואכן, כפי שרבים ציפו וקיוו שיקרה, התחרות בתחום מובילה כעת להורדת מחירים גורפת מצד ‘המחתרת’, שעד כה ביקשו 100 ש”ח לגרם ומעתה מציעים ללקוחותיהם קנאביס במחירים של 80 ש”ח לגרם.

בהודעה שהופצה ללקוחות הארגון הבוקר (PDF) פורסם ‘מחירון חורף 2018’, בו מוצע גרם קנאביס ב-80 ש”ח, חשיש ב-50 ש”ח לגרם וכן ג’וינטים מגולגלים מראש, שמן מרוכז, אבקת קיף ואפילו עוגיות שוקולד מועשרות.

בנוסף מפורט במסמך כי מטופלי קנאביס רפואי יזכו להנחה נוספת של 10%, כמו גם אלו המחזיקים כרטיס ‘מועדון 420’, אודותיו פורסם הבוקר לראשונה. (מהמועדון נמסר בתגובה שאין כל הסכם עם ‘המחתרת’, אך שכל מי שמציע הנחות לאנשים הרי זה מבורך).

“כמו המכבים לפנינו שניצחו את בר כוכבא ואחרי שהעלנו את הרף בכל מה שקשור למשלוחי קנה-בשם בישראל, אנחנו שמחים להכריז סוף סוף על השלמת הפריסה של מערך המשלוחים המורחב שלנו,” נכתב במסמך, לצד הודעה על התרחבות השירות גם לערים נהריה ובאר שבע.

יש לציין שגם ב’טלגראס’ ניתן למצוא כבר היום קנאביס במחיר של 80 ש”ח לגרם – ולעתים אף פחות מזה.

כך או כך כוחות השוק עושים את שלהם והתחרות העסקית בין שני הארגונים מועילה לבסוף לצרכנים עצמם. מחירי הקנאביס, שעמדו עד לאחרונה על 100 ש”ח לגרם בממוצע ואף יותר מזה, ירדו בחודשים האחרונים בעשרות אחוזים.

למרות הירידה במחירי הקנאביס הממוצעים, ישראל עדיין נחשבת לאחת המדינות היקרות ביותר בעולם במחירי המריחואנה והחשיש.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר