הם מפחדים: המחנה הציוני נגד מצביעי עלה ירוק

וידאו חדש של ‘המחנה הציוני’ מנסה למשוך את קולותיהם של מצביעי ‘עלה ירוק’. “לא הצבעת בוז’י, קיבלת ביבי,” טוענת המפלגה בתשדיר. צפו:

לפני כשבועיים ערכו במפלגת ‘מרצ’ כנס מיוחד ללגליזציה, כך לפתע לקראת הבחירות. פעילים ותומכים של ‘עלה ירוק’ הגיעו לכנס וחילקו פלאיירים בהם נטען כי ‘מרצ’ חוששים מאובדן קולות ומנסים למשוך קולות מהמפלגה.

כעת נראה שגם ב’מחנה הציוני’ מבינים ש’עלה ירוק’ זוכה לפופולריות גואה בקרב הציבור והשבוע פירסמו וידאו המנסה לזלזל בהצבעה למפלגה, בטענה כי מי שלא יבחר בבוז’י הרצוג, יקבל את ביבי כראש ממשלה.

צפו:

מפלגת ‘המחנה הציוני’ ממשיכים לנסות לגרום לציבור להאמין שזה “או הוא או אנחנו”, על אף שבפועל, בחישוב פשוט של מספר המנדטים בגושים, ניתן להבחין כי גם במידה ובוז’י הרצוג יקבל יותר מנדטים מביבי, הוא לא יוכל להרכיב קואליציה ראויה ועל כן נתניהו צפוי להיות ראש הממשלה בכל מקרה.

בנוסף, פרסומים רבים טוענים כי למעשה ישנו סיכום עקרוני בין ‘המחנה הציוני’ ל’ליכוד’ על כך שיאחדו כוחות מיד אחרי הבחירות וישלבו ידיים בממשלת אחדות, כך שבפועל, מי שמצביע לבוז’י הרצוג, בעצם ממנה אותו לתפקיד בכיר בממשלת נתניהו ולא לראשות הממשלה.

ראו עוד:
בוז’י הרצוג: “אני מתנגד ללגליזציה – שיהיה ברור”
דעה: למה אני מצביע לעלה ירוק

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר