טוען...

הלשון שלך ירוקה? חשד סביר שעישנת מריחואנה

משטרת וושינגטון עצרה השבוע אזרח בגין נהיגה תחת השפעת מריחואנה. ההוכחה של השוטרים: הלשון שלו היתה ירוקה.

שוטרי משטרת מחוז קנט (Kent) בוושינגטון, ארה”ב, עצרו השבוע את מייק סימונס בגין נהיגה תחת השפעת מריחואנה. המניע למעצר – הלשון שלו היתה ירוקה בזמן הנהיגה.

סימונס לא האמין למשמע אוזניו כששוטרי המחוז שעצרו את רכבו ביקשו ממנו להוציא את הלשון כדי לבדוק האם הוא נוהג תחת השפעת מריחואנה.

מייק סימונס
מייק סימונס

“השוטר סימן לי לעצור, ניגש לחלון הרכב ומיד ביקש שאוציא את הלשון ואראה לו אותה,” סיפר סימונס. “נאלצתי לשבת 13 שעות במעצר, אני חייב 5,000$ דולר לעו”ד ואינני יכול לנהוג עכשיו.”

סימונס הודה בפני השוטר שעישן מריחואנה 3 ימים לפני כן אבל טען כי בעת הנסיעה היה נקי לחלוטין ולא תחת השפעת כל חומר שהוא. “הסברתי לשוטר שאני בדרך חזרה מארוחת הצהריים, אבל כלום לא עזר,” סיפר סימונס.

על אף שברכבו לא נמצאו כל עדויות להחזקה או שימוש במריחואנה, השוטרים טענו שבגלל שלשונו היתה בעלת גוון ירוק, ישנו “חשד סביר” מספיק בכדי לעצור את החשוד.

למרות שהמריחואנה חוקית בוושינגטון החל מחודש ינואר השנה, הממשלה קבעה סף של 5 נאנוגרם מריחואנה בדם כגבול שמעבר לו ייחשב הנהג כאשם בנהיגה תחת השפעת מריחואנה. סעיף זה בחוק החדש מעורר התנגדות רבה בקרב תומכי הלגליזציה במדינה ולאחרונה אף פורסם מבדק נהיגה תחת השפעת מריחואנה שערכה רשת CNN בכדי לבדוק כמה זה יותר מדי מסטול כדי לנהוג.

סימונס הודיע שבכוונתו לתבוע את משטרת המחוז בבית המשפט ולהילחם על חפותו.

ראו עוד: מה לעשות נגד חיפוש לא חוקי או שוטר אלים?

לשון ירוקה
לשון ירוקה? חשד סביר…

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר