מגלגל...
x

הלחץ משפיע? ארדן יבחן שוב את הצעת החוק לאי הפללה

נסתיימה ברוח טובה הפגישה הדחופה שנערכה אמש בין השר ארדן לח”כ השכל. בסיכומה נקבע כי ארדן יעמיק את בחינת הצעת החוק לאי הפללה ופרטיה. היום (ה’) או מחר תתקיים פגישה נוספת בה יוצגו בין השאר מודלים ונתונים של מדינות אחרות שכבר פעלו בצורה זו.

הפגישה המדוברת עליה דווח אתמול במסגרתה דנו ח”כ שרן השכל, יוזמת הצעת החוק לאי הפללת צרכני הקנאביס, עם חברה למפלגה השר לבטחון פנים גלעד ארדןהעומד כחסם בפני שחרור צרכני הקנאביס מאימת הדין הפלילי, תיארך לפגישה נוספת בהמשך השבוע.

ככל שיהיה לחץ ציבורי יותר גדול בעניין ככה יש יותר סיכוי שהרפורמה הזו, חוק האי הפללה - יעבור" שרון השכל
ח”כ שרן השכל, יוזמת הצעת החוק לאי הפללה

בפגישה שוחחו ארדן והשכל על הצעת החוק והוצגו הטיעונים הרבים בעדה. כעת אנו מפרסמים כי בסיכום הפגישה הודיעה ח”כ השכל כי הפגישה “התקיימה ברוח טובה”.

בעקבות הצלחת הפגישה נקבעה פגישת המשך, במסגרתה יוצגו לשר מידע ודוגמאות של מודלים ממדינות בכל העולם שכבר אישרו מדיניות אי הפללה ושזכו לראות תוצאות טובות בהחלט וכן ייבדקו פרטי הצעת החוק עצמה.

במקביל פועלים במרץ תומכי הקנאביס כדי להשפיע על החלטתו של השר. ביום א’, ערב לפני ההצבעה, יגיעו רבים מהם להפגנה מול ביתו, זאת לצד רעש אדיר בנושא ברשתות החברתיות ובתמיכת ידוענים רבים, וכן בפעילות לאיסוף מתפקדי ליכוד שישפיעו על ארדן מתוך המפלגה.

ח”כ השכל התראיינה אתמול בנושא:

*** עדכון: הצעת החוק בוטלה: ארדן יקים צוות ממשלתי שיגיש ממצאיו תוך חודשיים – פרטים כאן.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר