מגלגל...

הכלב שלה אכל 3 גרם מריחואנה – והכניס אותה לצרות

צעירה העלתה לפייסבוק קטע וידאו ובו נראה הפיטבול שלה אחרי שבלע כ-3 גרם מריחואנה, וספגה ביקורות קשות מהגולשים כשלא הצליחה שלא לצחוק כשהכלב התנדנד ונתקע בדלת מסטול.

גולשים בארה”ב זועמים על לורה מילסי, צעירה ממדינת מישיגן בארה”ב, שהעלתה לפייסבוק קטע וידאו ובו היא נשמעת צוחקת בזמן שהכלב שלה מתנדנד ונתקל עם ראשו בדלת – לאחר שבלע 3 גרם קנאביס.

על פי הדיווח, כשחזרה מילסי לביתה היא מצאה את הכלב שלה, פיטבול בן 3, כשעיניו מצועפות והוא נראה מסטול. היא החלה לצלם את הכלב והעלתה לבסוף את הוידאו לדף הפייסבוק שלה.

צפו בוידאו:

“אז הכלב שלי ת’ור הגיע איכשהו לשקית הגראס שלנו,” אומרת מילסי בוידאו. “הוא אכל גראס בשווי 20 דולר ככה שהוא סופר מסטול. אני לא יודעת מה לעשות. אני מקווה שלא ימות. הוא בטריפ.”

בתחילת הוידאו נשמעת מילסי מודאגת, אך בסופו היא כבר אינה מצליחה עוד להימנע מלצחוק בקול רם כשהפיטבול הקשוח מתנדנד מסטול ונתקע עם ראשו בדלת החדר.

לאחר טענות רבות שנשמעו מצד גולשים ניסתה מילסי להסביר לערוץ חדשות מקומי את הדברים. “בגלל שצחקתי בסוף הסרטון אנשים לוקחים את זה כאילו אני אכזרית אליו, אני לא,” אמרה. “זה כבר היה מאוחר ורציתי לשאול את החברים מה אפשר לעשות במקרה כזה. חברה שלי, מומחית לבעלי חיים, אמרה לי פשוט לתת לו מים ולחם.”

“אני מבינה עכשיו שזו היתה טעות לפרסם את הוידאו,” אמרה, “אבל חשוב שידעו שאני מאוד אוהבת את הכלב שלי, הוא הילד שלי. ויש לי גם חתול. אני אוהבת אותם ודואגת להם.”

איזה קנאביס אתה?

חשוב לציין שקנאביס אינו מזיק לבעלי חיים באופן מיוחד ואף נמצא כיעיל ביותר לטיפול במחלות שונות. וטרינרים ומומחים רבים ממליצים על שימוש בו במקרים מסויימים.

ראו: בונזו קנאביס לכלבים
ראו: בעלי חיים שאוהבים להתמסטל
ראו גם: החתול הבריח מריחואנה לכלא

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר