הכירו את 'מויש': סדרת רשת סטלנית חדשה

בואו לקחת חלק בהפקת סדרת סטלנים ראשונה מסוגה בשפה העברית – בתפריט: דירה אחת, שותפה אורוגוואית לוהטת, ערסים, קונספירציות, הזיות, אלכוהול, חברים, הימורים וכמובן שהרבה מאוד גאנג'ה

לפני כשבוע פרסמנו כתבה על פרויקט המימון של גדי וילצ'רסקי עבור הסרט "שלושה צעדים למיליון", מה שמתיימר להיות "סרט הסטלנים הישראלי הראשון" – אלא שתואר הכבוד הזה עורר דיון מעמיק בקרב הגולשים שטענו (במידה מסוימת של צדק) כי בעבר כבר יצאו לאקרנים מספר "סרטי סטלנים" כחול לבן.

מנגד, סדרת טלוויזיה (או במקרה שלנו "סדרת רשת") ברוח הסטלנות הצברית עוד טרם נצפתה במחוזותינו, ובדיוק את העוולה הזו מתכוונים לתקן לירן רוט וז'או ז'אן, בוגרי החוג לקולנוע וטלוויזיה באוניברסיטת תל אביב, והיוצרים של הסדרה "מויש".

הסדרה עוקבת אחר מויש, סוחר המריחואנה המדליק באיזור. דירתו משמשת מקום מפגש לכמות עצומה של דמויות מצחיקות ומטורפות שגורמות לבלאגן שלם בחייו. מויש רק מנסה להעביר את הזמן בסבבה, לסיים את מבחני סוף השנה הראשונה ללימודיו ולהגיע אל חברתו הילה, אשר מחכה לו בהודו. אך כיאה לסטלן אמיתי, שום דבר לא הולך בצורה חלקה, והוא רק הולך ומסתבך ונקלע לסיטואציות הזויות וקורעות מצחוק.

תכירו את 'מויש': סדרת רשת סטלנית חדשה
הייתם מתים לדילר כזה…מויש

כידוע לכולם הפקת תוכן וידאו איכותי הוא עסק יקר: כיום, יוצרים ישראלים רבים המבקשים לקבל עזרה במימון הפרויקטים שלהם נאלצים לגשת לכל מיני קרנות ציבוריות ופרטיות, כאשר במקרים רבים הלקטורים ומנהלי הקרן מכתיבים ליוצרים כללים ברורים של "מותר ואסור", וכתוצאה מכך הם עלולים להשפיע באופן פעיל על הסרט או הסדרה.

על מנת שיוצרי הסדרה "מויש" יוכלו ליהנות מחופש מוחלט בכתיבה וביצירה של הסדרה, הם בחרו לפנות לאפיק מימון ההמונים, בעזרתו הם מקווים לגייס את הסכום הנדרש כדי להפיק את הסדרה (40,000 ש"ח) ולהישאר בלתי מחויבים לאף גורם חיצוני שירסן אותם.

צפו בפרק הפיילוט של הסדרה:

למעבר לעמוד הפרויקט לחצו כאן.

ראו גם:
High Maintenance: סדרת המריחואנה ששוברת שיאים ברשת
צפו: "סקס, סמים וג'אז" – סדרה קומית חדשה

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

דרושים

חדשות
שינוי גודל פונט