“הייז סטיקס”: וופורייזר חדש בהשראת ג’ימי הנדריקס

ג’ימי הנדריקס היה אחד מהגיטריסטים הבולטים במאה ה-20 ושמו הפך למותג שנקשר לא פעם בעולם תרבות החומרים מעוררי התודעה. אחיו, לאון הנדריקס, המחזיק בזכויות לשמו, משיק בימים אלו מכשיר אידוי קנאביס (וופורייזר) ייחודי בהשראתו, וכן ליין של מוצרים נלווים תחת השם ‘אוסף הקנאביס של ג’ימי’.

כתב: גיא קרלינסקי

שוק הקנאביס החוקי בארה”ב גדל בהתמדה ומושך אליו משקיעים רבים, כשרק לאחרונה דווח על כניסתם המטאורית של מפורסמים ואמנים לתחום, כמו סנופ דוג ווילי נלסון ועוד.

מלבד האמנים החיים, גם אמנים שכבר אינם עמנו עוד חיים וממותגים דרך בעלי הזכויות שלהם, כמו בוב מארלי, ששמו מתנוסס על חברת הקנאביס העולמית שמפעילים בני משפחתו.

‘הייז סטיקס’: מורשת הקנאביס של ג’ימי

חברת ‘פרפל הייז’ (Purple Haze Properties), הנמצאת בבעלותו של לאון הנדריקס, אחיו של ג’ימי ומוזיקאי בעצמו (וכן קרוב המשפחה היחיד שנותר לו, ומחזיק בכל הזכויות לשמו), הודיעה על שיווקו של ליין חדש של מוצרים בלעדיים עם דמותו של ג’ימי – תחת המותג ‘אוסף הקנאביס של ג’ימי’ (Jimi’s Cannabis Collection).

הייז סטיקס וופורייזר ג'ימי הנדריקס

גם זה בטח יעניין אותך

אחד המוצרים המלהיבים שצפויים לצאת לשוק בקרוב הוא מכשיר אידוי (וופורייזר) חד פעמי שייקרא ‘הייז סטיקס‘, המכיל מיצוי קנאביס ויימכר באריזות המכילות מספר יחידות.

בדומה לליין החדש שהשיק לאחרונה סנופ דוג (עלים על פי סנופ), מלבד מכשיר האידוי הייחודי כולל הליין החדש גם מגוון מוצרי קנאביס, בהם פרחים, מיצויים, שמנים, מאכלים ומשחות – שיימכרו כמובן לקהל הלקוחות במדינות בהן הקנאביס חוקי.

“ג’ימי היה חלק אינטגרלי מהתנועה הפסיכדלית, דרך המוזיקה שלו והפעולות שלו, והוא מתאים באופן טבעי למותג בקהילת הקנאביס,” אמר לאון הנדריקס, “אנחנו מתרגשים לשחרר את ‘הייז סטיקס’ ולהביא הלאה את המורשת של ג’ימי לדורות חדשים של מעריצים.”

השבוע חתמה החברה על הסכם עם תאגיד ‘ג’קסאם’ (Jacksam), המאגד חברות לייצור סיגריות אלקטרוניות ועטי אידוי. במסגרת שיתוף הפעולה יושק המותג החדש, ככל הנראה כבר בחודש הקרוב.

ג’ימי הנדריקס מעשן חשיש:

ראו עוד:
5 מוזיקאים מפורסמים שנכנסו לעסקי הקנאביס
וופורייזר במקום ג’וינט: 6 סיבות טובות להתחיל לאדות
מארלי טבעי: חברת קנאביס חדשה של בוב מארלי

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר