היובש יימשך: 100 ק”ג חשיש נתפסו בגבול מצרים

סוכל נסיון הברחת 100 קילוגרם חשיש ממצרים לישראל ● חשודים תושבי מצרים נעצרו עם השקים בידיהם ● בלוד נתפסו 9 ק”ג חשיש.

לאחר קיץ עמוס בתפיסות בגבול מצרים (100 ק”ג במאי, 162 ו-130 ק”ג ביולי, 60 ק”ג באוגוסט), החשיש כמעט נעלם לחלוטין מפני השטח ומחירו עלה משמעותית, אך אחרי חודש אחד של שקט (ספטמבר) התחילו להתקבל דיווחים על חשיש שזמין שוב למכירה באזורים רבים בארץ.

כעת נראה שהמשטרה שוב מגבירה את הלחץ על הגבול הדרומי ואחרי שבחודש שעבר נתפסו כ-300 ק”ג חשיש בנסיון הברחה ממצרים, אמש נודע כי 100 ק”ג נוספים לא יגיעו לשוק הישראלי – לאחר שנתפסו בסמוך לגדר הגבול. “הברחת ענק סוכלה בגבול מצרים,” הודיעה משטרת ישראל אמש.

על פי הדיווח, לוחמי יחידת המסתערבים של מחוז דרום זיהו ארבע דמויות חשודות לאורך קו הגבול המערבי שחתכו את הגדר וחצו אותה לכיוון ישראל כאשר על גבם שקים גדולים.

לאחר מרדף רכוב ורגלי, עצרו הלוחמים את ארבעת החשודים כשברשותם מעל 100 קילוגרם חשיש. בבדיקת זהותם התברר כי הם תושבי מצרים. כל החשודים הועברו לחקירה.

במקביל נתפסו אמש 9 קילוגרם חשיש בעיר לוד לאחר ששוטרים קיבלו דיווח על נהג חשוד שנמלט ברכבו. לוחמי היחידה הכפרית שפלה של מג”ב פתחו בסריקות, ולאחר זמן קצר הבחינו ברכב העונה לתיאור הרכב החשוד. בחיפוש שערכו הלוחמים נתפסו 9 ק”ג חשיש ו-50 אלף שקלים במזומן. החשוד, תושב שגב שלום בן 22, נעצר ונלקח לחקירה.

ראו גם: עץ הסמים של יפו: סוחר מכר חשיש דרך עץ בחצרו
ראו גם: חדרה: 50 שתילי מריחואנה נמצאו במחסן בגבעת אולגה

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר