טוען...

הזמין שוטרים בגלל רעש, חטף קנס בגלל “ג’וינט לשעת חירום”

צעיר ממרכז הארץ הזמין שוטרים להיכנס לחדרו כדי שישמעו את עוצמת הרעש מהשכנים. השוטרים נכנסו לחדר, ראו ג'וינט, ורשמו לו קנס בסך 1,000 ש"ח. "אני יודע שיצאתי קצת טמבל אבל זה תלוי בחדר לקישוט אז לא ייחסתי לזה משמעות. הלקח שלי הוא לא להזמין משטרה"

ל’, צעיר מאזור המרכז שהזמין בעצמו את המשטרה בגלל רעש בלתי נסבל מהשכנים, נאלץ לשלם קנס בסך 1,000 ש”ח בגלל ג’וינט לקישוט שהיה תלוי בחדרו.

“יש לי ולשכנים שלי בעיות של רעש כבר כמה חודשים”, מתאר ל’ את הרקע לסיפור. “הם עושים רעש עד השעות הקטנות של הלילה. ביקשתי מהם כבר כמה פעמים להיות יותר בשקט, אבל הם לא מתחשבים וממשיכים להרעיש.

לטענת ל’ הוא פנה עשרות פעמים לשכנים, בכל דרך אפשרית, כולל דפיקות על הדלת ושליחת הודעות ווצאפ, אך דבר לא עזר. לאחר מכן החליט ליצור לראשונה קשר עם המשטרה כדי לפתור את הבעיה.

“בחודש הראשון הייתי כל כך סבלני איתם וניסיתי לפתור את זה בדרכי נועם אבל הם פשוט שמים פס ולא מעניין אותם,” הוא מסביר.

ג'וינט למקרה חירום
ג’וינט לשעת חירום (אילוסטרציה)

“בשעה אחת וחצי בלילה, אחרי רעש בלתי סביר מצד השכנים, המשטרה הגיעה אחרי שעה וחצי, ואמרתי לשוטרים שאני רוצה שייכנסו הפעם אליי לחדר, כי אני רוצה שישמעו משם את הרעש שאני שומע,” הסביר. “הם נכנסו אליי לחדר, יצאו אל השכנים, דיברו איתם במשך כמה דקות ואז חזרו אליי, הפעם בלי הזמנה מצדי.

“באותה נקודה, כשהם שוב אצלי בדירה, אחד השוטרים החליט על דעת עצמו להדליק את האור בחדר שלי. כשהוא עשה את זה הוא ראה ליד הדלת ג’וינט ארוז בתוך קונוס שקיבלתי מתנה מחבר לפני ממש הרבה זמן, מין ‘ג’וינט לשעת חירום’ כזה, שאני כבר ממש שכחתי מקיומו והוא כבר הפך לחלק מהדקורציה של הבית. השוטר שאל ‘מה זה?’, אני עניתי ‘ג’וינט’, והוא אמר שהוא חייב לתת לי דו”ח.

“ניסיתי לבקש שיוותרו, הסברתי שקראתי להם בכלל בגלל הרעש של השכנים, אבל הם לא ויתרו ואמרו שהדו”ח יגיע אליי בדואר, אם כי הם לא עשו חיפוש נוסף והסתפקו רק בתפיסת הג’וינט הזה. 

“תכל’ס, אני יודע שיצאתי קצת טמבל שבכלל הזמנתי אותם להיכנס אליי לחדר, אבל זו גם לגמרי רדיפת צרכנים כי הרי אני קראתי להם על הרעש, הם הגיעו בשלוש לפנות בוקר, זה מה שאתם מתעסקים בו עכשיו? בחייאת רבאק. הלקח שאני למדתי מזה הוא לא להזמין יותר את המשטרה, למרות שזו פאדיחה שלי שלא הסתרתי את הג’וינט הזה.

“אגב, בפעם הראשונה שהם הגיעו הם לא ראו את הג’וינט הזה, אלא רק בפעם השנייה, שבה הם כבר סיימו עם השכנים וחזרו אליי לדירה – הפעם בלי הזמנה ממני”.

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר