הזדמנות אחרונה – לגליזציה ב-50 ש”ח!

דור האמת מציג - לגליזציה בלחיצת כפתור

עד לפני שנתיים-שלוש לא היינו יכולים למצוא בין 120 חברי הכנסת אפילו צדיק אחד בסדום שיצא בפה גלוי ויעביר מסר לאומה שצרכני קנאביס אינם פושעים – למרות שאותה אוכלוסייה מהווה אחוז לא קטן ממכלול אזרחי מדינת ישראל. מפלגת “עלה-ירוק” מעולם לא זכתה להיכנס לכנסת והמפלגה היחידה שהכניסה איזו הערה במצע שלה בהקשר לנושא הייתה “מרצ” וגם זה במין חצי פה ובטון מתנצל…

היום המצב מתחיל להשתנות (בין היתר בגלל פעילותה של תנועת “דור האמת”) וכבר שלושה חברי כנסת מכהנים הודיעו בפומבי על תמיכה בלגליזציה של “סמים קלים”. עינת וילף מסיעת העצמאות (לפי כל הסקרים כנראה לא תעבור את אחוז החסימה) דב חנין (חד”ש) ואילן גלאון (מרצ).
אבל זה לא מספיק!

עו"ד דקל דוד-עוזר
עו"ד דקל דוד-עוזר

בעקבות הקדמת הבחירות התקצר באופן משמעותי טווח הזמן לקנות זכות השפעה במפלגות. כאשר במפלגת העבודה התאריך עומד על ה-9.5, עוד פחות משבוע.

ועכשיו אם נדבר באופן פרקטי – נשאר פחות משבוע לשכנע כמה שיותר חברים להקריב סכום זעום של חמישים שקלים על-מנת לחזק את “הלובי הירוק” של תנועת “דור האמת” ולקדם מועמדים לכנסת ששמו לעצמם כאחת המטרות להפסיק את מדיניות ההפללה של צרכני הקנאביס.

עכשיו יש לנו הזדמנות פז לשנות את חוקי המשחק – עו”ד דקל דוד-עוזר, ממייסדי תנועת “דור האמת” עומד להיות מועמד לכנסת מטעם מפלגת העבודה, כרגע יש לו סיכוי טוב מאוד להתקדם ברשימת המפלגה ולהגיע למקום שמוביל לירושלים – אנחנו בתור אזרחים בוגרים ובעלי זכויות, אזרחים שנמאס להם לחטוף חיפוש כל נסיעה לים המלח, שנשבר להם מעיכובים מיותרים ותיקים פליליים שנפתחו על גרם וחצי של פירורי עשב ירוק – חייבים לקחת אחריות על המצב ולתמוך בתנועה.

אין טעם להאריך במילים – מי שאינו מכיר את תכנית “הלובי הירוק” של תנועת “דור האמת” מוזמן להיכנס לאתר התנועה:

www.DorHaemet.co.il

לקרוא, להבין – להשקיע 50 ₪ ולקנות זכות השפעה שתקרב אותנו ליום שבו נפסיק לחשוש מכל דפיקה בדלת או צ’קלאקה מסתובבת.
תהליך רכישת זכות ההשפעה באינטרנט הינו פשוט ביותר ולא לוקח יותר מ-4 דקות!

נגמרו התירוצים…

צפו: אדם בן לביא (“פישי הגדול”) – “50 שקלים” :

דור האמת

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר