תחפושת חדשה לתינוקות: עלה מריחואנה

חברת תחפושות בקליפורניה הצליחה לעורר את זעמם של הורים במדינה לאחר שנודע כי היא משווקת תחפושת מריחואנה חדשה לתינוקות לכבוד חג 'ליל כל הקדושים'.

בדומה לחגיגות פורים אצלנו, בקרב הנוצרים נוהגים לציין את חג 'ליל כל הקדושים' (Halloween) במהלכו נוהגים הילדים להתחפש ולעבור מבית לבית בבקשה ל"תעלול או ממתק" (Trick-or-treating).

השנה, לראשונה, משווקת חברת תחפושות מקליפורניה תחפושת קנאביס לתינוקות בני 0 עד 6, כך על פי תיאור המוצר באתר החברה – מה שהוביל לכעס בקרב חלק מן ההורים בטענה כי מדובר בתחפושת שאינה ראויה.

צפו בדיווח:

"זוהי תחפושת עלה המריחואנה לתינוקות שלנו," מסביר ג'ונתן וויקס, בעליה של החברה היצרנית. "ליל כל הקדושים הוא יום אחד בשנה שבו אתה יכול להיות מה שאתה רוצה ולא יכול בשאר 364 הימים בשנה. אנחנו מייצרים תחפושות מכל הסוגים אבל תחפושת המריחואנה היא המועדפת בימים אלו."

תחפושת תינוק מריחואנה

באתר החברה נכתב: "התחפושת הזו היא הפיקנטית ביותר מאז ומעולם! תחפושת עלה המריחואנה לתינוקות היא שילוב מנצח של חמידות וחתרנות ומבטיחה לעורר מבטים וצחוק מכולם."

התלהבותם של היצרנים לא מרשימה כאמור את חלק מההורים. "לא הייתי רוצה שהנכדים שלי יסתובבו בתוך הדבר הזה," אמרה על פי הדיווח סינתיה מורנו, אחת המרואיינות.

בנוגע לתלונות שנשמעו אמר וויקס כי "אנחנו מודעים לכך שלא כולם מרוצים במאה אחוז מהתחפושת, אבל זה 'ליל כל הקדושים'…"

ראו עוד:
תחפושות הקנאביס הטובות בעולם
מתחפשים לגליזציה: הזוכים בתחרות "מורידים מסכות"

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

דרושים

חדשות
שינוי גודל פונט