הרצליה: בת 40 נעצרה – גידלה עציץ קנאביס בחלון

תושבת הרצליה בשנות הארבעים לחייה נעצרה אתמול (ב’) לאחר ששוטרים זיהו את עציץ הקנאביס שלה, אותו הוציאה לאוורור באור השמש. היא נעצרה על ידי בלשים שעברו ברחוב.

שוטרים ובלשים מתחנת גלילות זיהו ביום א’ עציץ קנאביס בודד יושב על מנוע מזגן באחת הדירות בהרצליה. אתמול ב’, לאחר זיהוי ודאי עם משקפת, עלו במדרגות ועצרו את הדיירת, אשה בשנות ה-40 לחייה.

עציץ מריחואנה הרצליה

על פי דיווח המשטרה הדיירת הוציאה את עציץ הקנאביס הבודד שלה לאוורור ו”שטיפה” באור השמש הקיצית, אך בלשים שעברו במקום זיהו את העציץ מהרחוב ועלו לדירתה כדי לעצור אותה למחרת.

על פי הדיווח: “ביום ראשון, בשעת לילה הגיעו בלשים מתחנת גלילות שבמרחב ירקון לפעילות יזומה למניעת התפרצויות ברחוב הרב קוק בהרצליה. במהלך הפעילות הבחינו הבלשים בעציץ המונח על גבי מנוע של מזגן בקומה השנייה של אחד הבניינים ברחוב. האזור היה חשוך אך הם חשדו כי מדובר בצמח הקנאביס ממנו מפיקים סמים. מאחר והיו בפעילות החליטו לחזור מאוחר יותר.”

“אתמול שבו הבלשים כשבידיהם משקפת, כבר ממרחק הבחינו בעציץ והמתינו לראות מי מטפל בו. כעבור זמן קצר נכנסו לדירה ועצרו צעירה בשנות ה-40 לחייה המתגוררת במקום. את העציץ הניחה על המזגן כדי שינשום אוויר ויגדל לאור קרני השמש. (צילום: חטיבת דובר המשטרה).”

ראו עוד:
עציץ מריחואנה נתפס ברמת השרון
עציץ מריחואנה נתפס במודיעין
עציץ מריחואנה נתפס באשדוד
ישראל מתייבשת: טון מריחואנה נתפס בתל אביב

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר