מגלגל...
x

ההברחות מגבול לבנון והמעבר לייצור מקומי: הסיפור מאחורי “החשיש של הפרסי”

"תמיד להישאר מתחת לרדאר": יצרן וסוחר החשיש הישראלי המכונה "הפרסי" החליט לזנוח את השותפים הלבנונים שלו ולהפנות את כל הזמן והמאמצים שלו ללימוד הפקת "חשיש עברי" משובח והפצתו

מייסד קבוצת “טלכאן”, אחת מפלטפורמות הסחר בקנאביס הגדולות בישראל כיום, פתח את ערוץ הטלגרם שלו לפני כמעט שבע שנים ומאז ידוע בכינוי “הפרסי”. להצלחת העסק הוא ביקש לשים את ידו על סחורה ייחודית שאין לאף סוחר אחר בארץ, אז הוא פנה למשפחות פשע במגזר הערבי בעלות קשרים טובים בסצנת החשיש הלבנונית.

במשך תקופה ארוכה הוא נהג להסתנן למובלעות בשטח לבנון ולאסוף משם שקי חשיש במשקל של יותר מ-20 ק”ג כל פעם אל תוך גבולות ישראל. לאחר מספר לא מבוטל של הברחות מוצלחות, החליט “הפרסי” שנמאס לו לשתף פעולה עם גורמים שעשויים להיות עוינים למדינה והתחיל לשקוד על לימוד מלאכת הפקת חשיש ביתי “כחול לבן”.

מדירת מסתור שלו במרכז הארץ הוא הסכים לשתף לראשונה את הסיפור המרתק שלו ולחלוק חלק מהתובנות שהסיק במהלך השנים: על הלילות הארוכים שהעביר במארבים על גדר הגבול, הפעם שבה ראה מקרוב מחבלי חיזבאללה, כיצד מפיקים את החשיש המשובח ביותר ומדוע לדעתו חשיש עדיף בהרבה על קנאביס בצורת תפרחת. צפו:

החשיש של הפרסי

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר